.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Szlagowska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 13 lata temu

Wymieniłam w 2012 roku cały tłumik, 3 razy byłam do poprawy, 2 lata gwarancji i 2 lata nerwówki. W maju 2013 roku rozłamał się a 29.08 odpadła końcówka tłumika i na dodatek wyrwała zderzak. Masakra, zdarzenie było w Gdańsku pojechałam do warsztatu który naprawia tłumiki i okazało się, że mam źle zamontowany tłumik. Nie polecam tego warsztatu bo wciskają kit.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie