.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Szylak

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Anka nie pisz bzdetów, dobrze wiem jak pracowałaś. Dobrze że się pozbyła Ciebie i taniej zagrywki rozżalonej blondi. Ci co chcą zajrzą do Aber, nie to pójdą gdzie indziej... Ważne jest jak i z czym się obsługuje klienta a nie co pisze na konkurencję... Rusz mózgiem jak go masz! Ja w Aber kupuję od lat - dla mnie ok, a Ty Anka - nieładnie tyle szefowa Ci pomogła... ale los Ci odpłaci...
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie