Profil użytkownika Tetete Tetete
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii, Lublin
opublikowano ponad 7 lata temu
Tragedia! Brak profesjonalizmu, nieumiejętność dyskusji i rozwiązywania konfliktów. PAN szef to farsa razem z pracownikami
Tetete Tetete