Profil użytkownika Tomalek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Auto-Gabi. Mechanika pojazdowa. Szustak Grażyna, Wałbrzych
opublikowano ponad 11 lata temu
Łał! Ekstra serwis! Regeneracja głowicy wykonana kapitalnie! Jestem naprawdę zadowolony tym bardziej, że koszt regeneracji był przystępny. Szczerze polecam ten serwis! Uczciwa firma! Do tego pracują tu osoby, dla których samochody nie mają żadnych tajemnic!