.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Tomalek

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 11 lata temu

Łał! Ekstra serwis! Regeneracja głowicy wykonana kapitalnie! Jestem naprawdę zadowolony tym bardziej, że koszt regeneracji był przystępny. Szczerze polecam ten serwis! Uczciwa firma! Do tego pracują tu osoby, dla których samochody nie mają żadnych tajemnic!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie