Profil użytkownika Tomasz Buszyński
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat GSM-SPEC Serwis telefonów komórkowych, Kraków
opublikowano ponad 8 lata temu
Warto naprawiać tu swoje teleonu Widać, że znają się na rzeczy. Mają dobre podejście do klienta i terminowo wykonują wszelkie naprawy.
Tomasz Buszyński