.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Tomasz Oliwa

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Nie polecam tego hotelu TARIK dla psów w Opolu. To są wyłudzacze w białych rękawiczkach. Nie mają żadnego podejścia ani dla psów ani dla ludzi. Kazali mi wpłacić zaliczkę za rezerwację hotelu dla pieska, wpłaciłam 200 zł 2 miesiące wcześniej od daty rezerwacji. Miesiąc później piesek bardzo zachorował i umarł, zadzwoniłam do hotelu z prośbą o zwrot zaliczki, ale Pan właściciel mi odpowiedział, że nic go to nie obchodzi i zaliczka przepadła. Bardzo jest mi przykro po stracie pieska i nie mogę się z tym pogodzić, że ludzie są tacy bezduszni jak Pan właściciel hotelu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie