Profil użytkownika Tomasz Pawlicki
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka Adwokat Prawnik Agnieszka Moszczyńska Wrocław, Wrocław
opublikowano ponad 2 lata temu
Jestem bardzo zobowiązany Pani Moszczyńskiej za reprezentowanie mnie w sądzie i korzystny wyrok. Polecam jej usługi wszystkim znajomym i nie tylko.
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 5 lata temu
Jak dla mnie najlepsza kancelaria notarialna we Wrocławiu. Miła a jednocześnie konkretna informacja juz na poziomie telefonu. Spotkanie odbyło się zgodnie z planem. Dodatkowo wszystko zostało wytłumaczone i dogłębnie przeanalizowane. Dostałem dokładną poradę dzięki czemu kolejne nasze spotkanie było finalne. Dzięki tej kancelrii udało mi się uniknać wiele stresu oraz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Naprawdę warto ich polecić. W razie kolejnej sprawy wymagającej notariusza z całą pewnością do nich wrócę.
Tomasz Pawlicki