.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Tomasz Pawlicki

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Jestem bardzo zobowiązany Pani Moszczyńskiej za reprezentowanie mnie w sądzie i korzystny wyrok. Polecam jej usługi wszystkim znajomym i nie tylko.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 5 lata temu

Jak dla mnie najlepsza kancelaria notarialna we Wrocławiu. Miła a jednocześnie konkretna informacja juz na poziomie telefonu. Spotkanie odbyło się zgodnie z planem. Dodatkowo wszystko zostało wytłumaczone i dogłębnie przeanalizowane. Dostałem dokładną poradę dzięki czemu kolejne nasze spotkanie było finalne. Dzięki tej kancelrii udało mi się uniknać wiele stresu oraz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Naprawdę warto ich polecić. W razie kolejnej sprawy wymagającej notariusza z całą pewnością do nich wrócę. Tomasz Pawlicki
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie