.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Tomasz W

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Odradzam zakupów u tego sprzedawcy ! Zamówiłem ponad miesiąc temu lustro w tej firmie, niestety dotarło do mnie potłuczone, na pierwszy rzut oka opakowanie nie wyglądało na uszkodzone. W dniu montażu okazało się, że lustro jest rozbite, ponieważ było bardzo źle zabezpieczone. Sklep zapakował lustro w dwa styropiany gdzie jeden był za mały o szerokości 51 cm a szerokość lustra wynosi 53 cm. , więc rand lustra wystawał ponad styropian. Całość była owinięta tylko czarną folią bez zastosowania kartonu i wzmocnienia rogów. Firma kurierska nie uznała reklamacji, a sklep nie poczuwa się do winy, że źle zabezpieczył przesyłkę. Zostałem z rozbitym lustrem, które nie nadaje się do niczego I straciłem pieniądze. Jeszcze raz odradzam zakupów w tej firmie, bo są bardzo nierzetelni i próbują zrzucić winę na firmę kuirską i na klienta !!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie