Profil użytkownika Tomasz Witak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat AniCura Pod Wieżami Przychodnia Weterynaryjna, Poznań
opublikowano ponad 5 lata temu
Niewielkie opóźnienia, ale to całkowicie zrozumiałe, wszystko na spokojnie. Jeśli się czegoś nie wie, to lekarze wytłumaczą. Lekarze naprawdę wyrozumiali i widać że chcą pomóc zwierzakom.
Tomasz Witak