.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Tomasz Wylęgała

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 11 lata temu

tragedia, czekamy juz prawie rok na gotowy film, dokladnie jak nizej po otrzymaniu zaplaty nie ma najmniejszej checi na naniesienie poprawek, nie odpowiada na maile, nie polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 15 lata temu

Na targu w Będzinie zakupilem zmywarke od handlowca z firmy AGD Turbacz placac 50zl zaliczki. Miala byc dostarczona w ciagu 2 dni. Niestety okazalo sie ze nie ma tej zmywarki wiec sie wszystko opoznilo, miala byc w piatek. Niestety w piatek panowie przyjechali z tym samym modelem lecz niemieckiej produkcji oczywiscie drozszym o 200 zl od zamowionego modelu i stwierdzili ze nie uwzglednia zaliczki. Po kilku dniach dzwonienia i prob kontaktu(biuro, sprzedaz, handlowiec, kierowca - wszedzie bylismy zbywani i nikt zbytnio nie interesowal sie sprawa, pani powiedziala ze oddzwoni bo nie chciala naciagac na koszty, niestety nie oddzwonila) dowiedzielismy sie ze nie ma tej zmywarki na stanie i ze producent juz tej polskiej wersji zmywarki nie produkuje tylko niemiecka wersja jest dostepna (model Bosch SRS55M78EU). Teraz oczekujemy na ta niemiecka wersje jutro powinna przyjsc (tak stwierdzili), zobaczymy co tym razem sie stanie (wiem tylko ze 140 zl wiecej nas kosztowal cud techniki niemieckiej tego samego producenta zamiast polskiej tej samej wersji). Na pewno napisze jak sie sprawa zakonczyla. Odradzam firmę, nierzetelna obsluga, olewanie klienta, proba wcisniecia drozszego produktu zamiast zamowionego bez poinformowania klienta, a obsluga telefoniczna- kazdy twierdzi ze to nie jego sprawa i kontaktowac sie z kims innym. Beznadzieja - nie polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie