.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Tomasz Zając

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 10 lata temu

ładnie to wyglądają tylko na zdjęciach wygórowana cena niska jakość
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 10 lata temu

Przy sprzedaży Pan Arek Poinformował mnie że ich produkty oraz usługi są świadczone na wyższym poziomie niż np.Castorama, więc uwierzyłem, niestety na samym montażu okazało się że drzwi zostały zamontowane po łebkach bez śrubek w zawiasach oraz brak uszczelek wygłuszających, po trzech latach urwała się klamka, brak kontaktu ze serwisem brak części po gwarancji produkty liczone na 2-3 lata później się rozlatują, wygórowane ceny i naprawdę niska jakość KATASTROFA NIE POLECAM TEJ FIRMY
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie