Profil użytkownika tomasz
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Cm Clima. Wykonywanie Instalacji, Klimatyzacji i Wentylacji, Osielsko
opublikowano ponad 8 lata temu
Zdecydowanie nie polecam, sparzyłem się na całej linii, nie dość że nie dokończyli mi montażu, dopiero po pół roku przyjechali na przegląd to ją uruchomili to jeszcze żle zaprojektowali i się wypierają. KATASTROFA do błędu trudno im się przyznać o poprawieniu nie wspomnę.