.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika tomasz

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Zdecydowanie nie polecam, sparzyłem się na całej linii, nie dość że nie dokończyli mi montażu, dopiero po pół roku przyjechali na przegląd to ją uruchomili to jeszcze żle zaprojektowali i się wypierają. KATASTROFA do błędu trudno im się przyznać o poprawieniu nie wspomnę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie