.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika TomaszG

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Zakład pogrzebowy Horus jest godny polecenia. Organizuje pogrzeby pełne szacunku zarówno dla rodziny jak i zmarłego. Wszystko można ustalić od razu, co jest dużym ułatwieniem. Biorąc pod uwagę, ze czas żałoby jest bardzo trudny i ciężko jest ogarnąć te wszystkie formalności. Niestety, już kilka razy uczestniczyłam w pogrzebie moich najbliższych oraz znajomych. Chciałabym napisać kilka miły słów o firmie Horus. Bo to co zrobiła to trzeba się tym pochwalić. Bo zwykle takich tematów o pogrzebach nie poruszam. Kilka tygodni temu odszedł nasz dziadek i muszę przyznać, że pogrzeb organizowany przez wspomnianą firmę był na bardzo wysokim poziomie. Do tego włączyli piękną, pożegnalną muzykę. Pracownicy byli kompetentni, merytoryczni i w każdym calu profesjonalni. Również goście, którymi rozmawiałem po pogrzebie bardzo chwalili sobie zarówno podejście pracowników, jak i przygotowania.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie