.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika trish

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 13 lata temu

badanie eeg dziecka- odpłatne W związku z tym , iż potrzebne mi było do diagnostyki syna pilnie eeg postanowiłam zrobić to badanie odpłatnie. Zapłaciłam 80zł. Niefortunnie dopiero po badaniu zapytałam o termin odbioru. He. Nie wiadomo kiedy, za 2- 3 tyg( !). Szok. Nie mogę otrzymać wyniku, aby na własną rękę zanieść lekarzowi, który by dokonał opisu. Zadzwoniłam do Pani Doktor, która opisuje badanie na " Kołobrzeskiej"powiedziała, abym poprosiła o zgranie na płytkę, a ona mi je szybko opisze. Pani Doktor zachowała się bardzo dobrze.Udałam się na Kołobrzeską, gdzie odmówiono mi wydania wyniku, mimo, że za nie zapłaciłam i jako pacjent mam do tego prawo.Podobno Dyrektor nie wyrażana na to zgody.Próbowano zrzucać winę i oczerniać Panią Doktor.Jest to prawdopodobnie jedyna w Trójmieście placówka, w której lekarz nie ma możliwości dostępu do systemu komputerowego, aby móc zdalnie opisać badanie. Zapłaciłam nie wiem za co, badania nie mam, muszę iść do innej placówki, zrobić kolejne badanie, znów zapłacić, ponieważ zdrowie mojego dziecka jest dla mnie ważne, a bez tego nie ruszę z diagnosty ką. Masakra.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie