.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Van da K

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 6 lata temu

Mało doświadczenia mam byłam tam w środę z pytaniem o lokal na Piłsudskiego 12D choć nic nie załatwiłam ... ale przemiła pani i bardzo sympatyczny pan z kulturą
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie