.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Vio Sza

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Dr. R. i Pani "położna" to nie kompetentne nie mile dwulicowe osoby. dr. R. bylaby calkiem innym lekarzem gdyby nie pani ktora towarzyszy jej caly czas . Pani polozna zachowuje sie jak szef calej przychodni, ze wszystkigo robi problem. juz nie mowiac o przestarzalych i smiesznych metodach leczenia. Co wizyta to nowy problem. pani polozna wiecznie nieszczesliwa i nie mila.poprostu nie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie