Profil użytkownika Wacław Wiszniewski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Skrzetuska-Osiadacz Teresa. Piekarnictwo, Cukiernictwo, Zabrze
opublikowano ponad 6 lata temu
Polecam przepyszny chlebek pyszne buleczki i bardzo miła obsługa. Szefowej zycze wiecej usmiechu na twarzy.
Wacław Wiszniewski