Profil użytkownika WaldekW
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Bojczuk Bogdan. Naprawa i Wymiana Układów Wydechowych i Katalizatorów, Łomianki
opublikowano ponad 2 lata temu
Jestem pod wrażeniem jakości obsługi.
Jakość usługi na najwyższym poziomie.
Czystość w warsztacie jak na sali operacyjnej.
Ceny przystępne ,dzisiaj naprawiono mi tłumik w mojej Primerze.
Pozdrawiam serdecznie.
Waldemar W.