.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika WaldekW

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Jestem pod wrażeniem jakości obsługi. Jakość usługi na najwyższym poziomie. Czystość w warsztacie jak na sali operacyjnej. Ceny przystępne ,dzisiaj naprawiono mi tłumik w mojej Primerze. Pozdrawiam serdecznie. Waldemar W.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie