.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Waldemar Bączyk

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

kupilismy z żoną piekarnik elektr. amica wszystko ok pełen profesjonalizm!! właściwy człowiek na własciwym miejscu!! mało takich ludzi, w marketach to pańszczyzne odwalają i mało kto sie na czymkolwiek zna wypychają towar na siłe byle robić obrót....
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie