Profil użytkownika Waldemar Stefanicki
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka Adwokat Prawnik Agnieszka Moszczyńska Wrocław, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Adwokatka na 5 gwiazdek. Nie zdziera z człowieka dziwnych kwot tyko podchodzi bardzo w porządku do tematu. Jest skuteczna, terminowa i bardzo taktowna. Polecam usługi pani Moszczyńskiej każdemu!
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Bardzo dobra kancelaria notarialna. Wystawiam zasłużone 5 gwiazdek.
Opinia na temat Archon Zakład Pogrzebowy Wrocław, Wrocław
opublikowano ponad 4 lata temu
Z całego serca dziękuję za wzorową obsługę i wspaniała uroczystość pożegnania Dagmary J. Bardzo ładny pochówek okraszony wspaniałymi dżwiękami skrzypiec. Z poważaniem Julia Kozieł.