Profil użytkownika Wanda Szalc
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka Adwokat Prawnik Agnieszka Moszczyńska Wrocław, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Świtna adwokatka. Nie naciaga, nie zawyża stawek ty;lko podchodzi do klienta jak do człwieka, Ludzka, empatyczny, taktowna i przede wszystkim z rozległą wiedzą i niebagatelnym doświadczeniem. Polecam!!!
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Pan Dominik Sterc to motariusz jakiego można szukać ze świecą, Ludzki, empatyczny, taktowny i przede wszystkim z rozległą wiedzą i niebagatelnym doświadczeniem. Polecam!!!