Profil użytkownika webyuri
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat ASO Diesel Wachowiak - Bosch service - Diesel serwis - Serwis motoryzacyjny - Serwis silników, Krotoszyn
opublikowano ponad 12 lata temu
Wachowiak to ne serwis Boshc To caly czas klamstwo KLAMSTWO I KLAMSTWO. TO NACIENGACZY NA PENENZY WYMIANA WTRYSKYWACZEJ CALY MESEC. dZWONIL DO FIRMY BOCSH ONI NI NIECHCOM ZROBIC COS N I E P O L E C A M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO BEDE PROBLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!