Profil użytkownika Weronika Michalska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat AS Sc. Lecznica Weterynaryjna. Dolata T., Włodzimierz W., Bełchatów
opublikowano ponad 5 lata temu
Nie polecam!
Ok tydzień temu przyszłam z 15-letnim psem (nie jadła,ledwo chodziła), jak i dr. Dolata tak i
dr. Wrona twierdzili, że mimo wieku nie trzeba usypiać i będą ją leczyć. Przez tydzień prawie codziennie dostawała kilka zastrzyków, żaden nie potrafił się określić co w tych zastrzykach jest. Po dostaniu zastrzyków miała się ożywić i zacząć jeść (jedzenie dostawała w strzykawce) nie dość, że nie było żadnej poprawy w nocy zaczęła wymiotować i leciała jej ślina. Nad ranem sama z siebie odeszła .
Jak ten pies musiał być wykończony , żeby sam z siebie odejść . Podejrzewam że od samego początku dwaj lekarze weterynarii wiedzieli że nie da się jej uratować a mimio tego pozwolili żeby cierpiała ,nie wiadomo czy to dla pieniędzy. Dr. Dolata nie potrafił odpowiedzieć na żadne pytanie i usprawielilal się jej wiekiem. To nie są weterynarze z serca i połowania. Z żadnym pupilem już tam nie przyjdę a jeśli chcecie dobrze dla swoich zwierzaków odradzam wizyt w tym gabinecie.
Nie pozdrawiam!
Agnieszka
Weronika Michalska
Dr Dolata to świetny lekarz, kochający zwierzęta. Naszego 18-letniego Rotka uratował z babeszjozy, gdzie Rotuś już nie chodził, nie jadł. Już ponad pół roku czuje się świetnie. Bardzo troskliwie podchodzi do naszych pupili, nawet czasem łezka ukazuje się w jego oczach jak jest trudna sytuacja. Polecam tego lekarza weterynarii ❤️