.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Weronika Michalska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Nie polecam! Ok tydzień temu przyszłam z 15-letnim psem (nie jadła,ledwo chodziła), jak i dr. Dolata tak i dr. Wrona twierdzili, że mimo wieku nie trzeba usypiać i będą ją leczyć. Przez tydzień prawie codziennie dostawała kilka zastrzyków, żaden nie potrafił się określić co w tych zastrzykach jest. Po dostaniu zastrzyków miała się ożywić i zacząć jeść (jedzenie dostawała w strzykawce) nie dość, że nie było żadnej poprawy w nocy zaczęła wymiotować i leciała jej ślina. Nad ranem sama z siebie odeszła . Jak ten pies musiał być wykończony , żeby sam z siebie odejść . Podejrzewam że od samego początku dwaj lekarze weterynarii wiedzieli że nie da się jej uratować a mimio tego pozwolili żeby cierpiała ,nie wiadomo czy to dla pieniędzy. Dr. Dolata nie potrafił odpowiedzieć na żadne pytanie i usprawielilal się jej wiekiem. To nie są weterynarze z serca i połowania. Z żadnym pupilem już tam nie przyjdę a jeśli chcecie dobrze dla swoich zwierzaków odradzam wizyt w tym gabinecie. Nie pozdrawiam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Dr Dolata to świetny lekarz, kochający zwierzęta. Naszego 18-letniego Rotka uratował z babeszjozy, gdzie Rotuś już nie chodził, nie jadł. Już ponad pół roku czuje się świetnie. Bardzo troskliwie podchodzi do naszych pupili, nawet czasem łezka ukazuje się w jego oczach jak jest trudna sytuacja. Polecam tego lekarza weterynarii ❤️