.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Weronika X

Opinie 1

Opinie

25 marca 2025

Nie polecam zakupów w tym sklepie. Jest to mój pierwszy zakup, miałam zamiar dokonać kolejnych. Niestety, przesyłka posiada wady fabryczne, na prośbę o sprawdzenie pozostałego asortymentu (zaproponowałam, że przyjadę osobiście wymienić) sprzedawca nie odpowiada.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie