Profil użytkownika Wiesława Kowalska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim, Tomaszów Lubelski
opublikowano ponad 2 lata temu
W opiece spolcznej w tomszowie źle traktują ludzi mie źle pracowała pracownica opki spolcznej że mie nie należy zapomogą na cmie że mnie pszkracza emrtura że nie dostanę żebym się więcej nie starała o zapomogę zgłoszę skargę na pracownika opieki spolcznej pani j h co ma moj region