.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Wiktoria Prokopowicz

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Pani doktor leczyła mojego pieska prawie za pół darmo i to naprawde długo. A ostatnie pół roku zycia pieska to praktycznie Pani Iza preztrzymywała go przy zyciu. Ja jestem na ręcie i napewno nie byłoby mnie stać w innej lecznicy na takie leczenie. Dziekuje z całego serca. Życzę powodzenia w zyciu prywatnym jak i zawodowym.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie