Profil użytkownika Wiktoria Prokopowicz
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Weterynaryjny. Lek. Wet. Izabela Król, Opole
opublikowano ponad 14 lata temu
Pani doktor leczyła mojego pieska prawie za pół darmo i to naprawde długo. A ostatnie pół roku zycia pieska to praktycznie Pani Iza preztrzymywała go przy zyciu. Ja jestem na ręcie i napewno nie byłoby mnie stać w innej lecznicy na takie leczenie. Dziekuje z całego serca. Życzę powodzenia w zyciu prywatnym jak i zawodowym.
Wiktoria Prokopowicz