.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika wilk

Opinie 1

Opinie

NAJLEPSZA JAK NA NYSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

NAJLEPSZE FRYZURY NA CAŁEJ NYSIE,KOLORYZACJE POPROSTU REWELACJA\ JAK MASZ PROBLEM Z WŁOSAMI CZY PROBLEM Z DOBOREM FRYZURY LUB MAKIJAŻU TO IĆ DO STYLOWNI GORĄCO POLECAM CENY NIE SĄ TAKIE STRASZNE!!!!!!

Ja również polecem Salom , Jestem z niego bardzo zadowolona . Pozdrawiam