.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Wojciech Dzik

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Wyjazdy organizowane przez Travel With Extreme Homies są świetne! Każdy wyjazd jest dograny w najmniejszym szczególe tak żeby każdy z uczestników czuł się komfortowo i zarazem bezpiecznie. EHschool jest szkoła dla wszystkich. Instruktorzy do wszystkiego podchodzą bardzo profesjonalnie. Są dla mnie autorytetem i wzorem do naśladowania. Bardzo się ciesze się ze ich poznałem. Wielokrotnie korzystałem z Ich wyjazdów i szkoleń. Jestem bardzo zadowolony. Na każdym z takich wyjazdów jest wszystko czego potrzeba, nauka, zabawa, dobry humor i wiele innych fajnych rzeczy(za dużo było by się rozpisywać). Na wszystko zawsze znajdzie się czas. Na wyjazdach poznaje się bardzo sympatycznych i miłych ludzi. Co sprawia ze atmosfera jest mega fajna. Dal bym im małego minusa za to ze czasami imprezy trwają zbyt długo, co przeszkadza w zasypianiu. Ale da się to przeżyć :) Gorąco polecam wszystkim miłośnikom sportów extremalnych. pozdrawiam i zachęcam do wyjazdów z EHschool!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie