Profil użytkownika Wojciech Dzik
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat EHShop. Travel with Extreme Homies Anna Ackermann, Mysłowice
opublikowano ponad 14 lata temu
Wyjazdy organizowane przez Travel With Extreme Homies są świetne! Każdy wyjazd jest dograny w najmniejszym szczególe tak żeby każdy z uczestników czuł się komfortowo i zarazem bezpiecznie.
EHschool jest szkoła dla wszystkich. Instruktorzy do wszystkiego podchodzą bardzo profesjonalnie. Są dla mnie autorytetem i wzorem do naśladowania. Bardzo się ciesze się ze ich poznałem. Wielokrotnie korzystałem z Ich wyjazdów i szkoleń. Jestem bardzo zadowolony. Na każdym z takich wyjazdów jest wszystko czego potrzeba, nauka, zabawa, dobry humor i wiele innych fajnych rzeczy(za dużo było by się rozpisywać). Na wszystko zawsze znajdzie się czas.
Na wyjazdach poznaje się bardzo sympatycznych i miłych ludzi. Co sprawia ze atmosfera jest mega fajna.
Dal bym im małego minusa za to ze czasami imprezy trwają zbyt długo, co przeszkadza w zasypianiu. Ale da się to przeżyć :)
Gorąco polecam wszystkim miłośnikom sportów extremalnych.
pozdrawiam i zachęcam do wyjazdów z EHschool!
Wojciech Dzik