Profil użytkownika Xy Xy
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Przychodnia Weterynaryjna ''ołtaszyńska'' Dr Dariusz Rzepka, Wrocław
opublikowano ponad 4 lata temu
Nie polecam ,brak profesjonalizmu ,na opis rtg z który zapłaciłem do dziś nie dostałem odpowiedzi a minęło już 6 dni ,olewatorskie podejście do klienta
Xy Xy