Profil użytkownika Zarys
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Szkoła jazdy Ekspres-Oskroba - Prawo jazdy kat. A, Prawo jazdy kat. B, Bydgoszcz
opublikowano ponad 12 lata temu
Gdybym ponownie miał zapisać się na kurs, ponownie wybrałbym tę szkołę. Doskonałe warunki. Prawko w kieszeni. Dzięki!