.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Zbigniew Bielawski

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 6 lata temu

Współpraca z NTS-Energy to sama przyjemność, instalatorzy odwalili kawał dobrej roboty. Od montażu wentylacji poprzez ogrzewanie podłogowe kończąc na pompie ciepła Hitachi S 8 kW nowej generacji na r32. Dom dobrze docieplony, powierzchnia 180m2. Rekuperator tej samej firmy hitachi. Rurki i rozdzielacze Tece z 10 letnią gwarancja. Pozdrawiam Zbigniew Bielawski
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za dodanie pozytywnej opinii. Dzięki takim opinią ja Pana wzrasta motywacja w całym naszym zespole. Zarząd spólki NTS-Energy

Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy