Profil użytkownika Zbigniew Bielawski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o., Wrocław
opublikowano ponad 6 lata temu
Współpraca z NTS-Energy to sama przyjemność, instalatorzy odwalili kawał dobrej roboty. Od montażu wentylacji poprzez ogrzewanie podłogowe kończąc na pompie ciepła Hitachi S 8 kW nowej generacji na r32. Dom dobrze docieplony, powierzchnia 180m2. Rekuperator tej samej firmy hitachi. Rurki i rozdzielacze Tece z 10 letnią gwarancja. Pozdrawiam Zbigniew Bielawski
Zbigniew Bielawski
Dziękujemy za dodanie pozytywnej opinii. Dzięki takim opinią ja Pana wzrasta motywacja w całym naszym zespole. Zarząd spólki NTS-Energy