.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Zbyszek Rogowski

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Witam wszystkich ktorzy poszukuja przejazdu za granice Chcialbym bardzo przestrzec wszystkich przed firma przewozowa Grego Bus ktory ma siedzibe w lublinie,jedzdza busami renault Bardzo zle traktuja pasazerow w czase przejazdu,kierowcy nie posiadaja za grosz wlasnej kultury Biora paczki od ludzi otwieraja na parkingach i okradaja i znikaja bezpowrotnie , nie mozna ich w zaden sposób odzyskac.Twierdza za maja prawo do tego,acz kolwiek powinni te czynnosc wykonac w obecnosci nadawcy,a tego nie robia,Po prostu okradaja ludzi !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie