Profil użytkownika Zbyszek Rogowski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii, Lublin
opublikowano ponad 4 lata temu
Witam wszystkich ktorzy poszukuja przejazdu za granice
Chcialbym bardzo przestrzec wszystkich przed firma przewozowa Grego Bus ktory ma siedzibe w lublinie,jedzdza busami renault
Bardzo zle traktuja pasazerow w czase przejazdu,kierowcy nie posiadaja za grosz wlasnej kultury
Biora paczki od ludzi otwieraja na parkingach i okradaja i znikaja bezpowrotnie , nie mozna ich w zaden sposób odzyskac.Twierdza za maja prawo do tego,acz kolwiek powinni te czynnosc wykonac w obecnosci nadawcy,a tego nie robia,Po prostu okradaja ludzi !!!
Zbyszek Rogowski