Profil użytkownika Zdzisław Napierski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Zakład Fryzjerski Anna. Anna Krawczuk, Zamość
opublikowano ponad 5 lata temu
Byłem raz, strzyzenie ok. Mała korekta ale to. Moja wina 😂 😂
| Opinie | 1 |
opublikowano ponad 5 lata temu