.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika zosia sam

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 6 lata temu

Doświadczony, solidny i godny zaufania zespół. Leczą i pomagają w opiece nad zwierzakami domowymi. Spokojnie można powierzyć im swoich ulubieńców. Nigdy nie namawiają klientów do zbędnych zakupów /np. antystresowe obroże dla kotka lub droga ale zbyteczna karma weterynaryjna/. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto ceni profesjonalizm i uczciwość. WTB
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie