Profil użytkownika zosia sam
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Przychodnia Weterynaryjna s.c. Andros, Dubas, Pankiewicz, Drozd, Brzeg
opublikowano ponad 6 lata temu
Doświadczony, solidny i godny zaufania zespół. Leczą i pomagają w opiece nad zwierzakami domowymi. Spokojnie można powierzyć im swoich ulubieńców. Nigdy nie namawiają klientów do zbędnych zakupów /np. antystresowe obroże dla kotka lub droga ale zbyteczna karma weterynaryjna/. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto ceni profesjonalizm i uczciwość.
WTB
zosia sam