.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika zosiak

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 11 lata temu

Mam szczęście, że udało mi się trafić na tak fajne przedszkole. Bezkonkurencyjna opieka. Naprawdę dziękuję. Córcia jest szczęśliwa. Co więcej zajęcia na basenie są po prostu wspaniałe.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie