Profil użytkownika zosiak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Wesołe Słoneczka. Przedszkole Niepubliczne, Katowice
opublikowano ponad 11 lata temu
Mam szczęście, że udało mi się trafić na tak fajne przedszkole. Bezkonkurencyjna opieka. Naprawdę dziękuję. Córcia jest szczęśliwa. Co więcej zajęcia na basenie są po prostu wspaniałe.