Profil użytkownika Zuzex
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Foto-Syrenka, Łomża
opublikowano ponad 2 lata temu
Polecam tego pana! Bardzo profesjonalny i przede wszystkim przemiły człowiek :) Zdjęcie wyszło odpowiednie i uzyskane zostało w krótkim czasie