.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Zychu Zychu

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat GSM-SPEC Serwis telefonów komórkowych, Kraków

opublikowano ponad 10 lata temu

Oddałem telefon na serwis do wymiany był wyświetlacz wymienili i po jednym dniu wyświetlacz się odkleił poszedłem na drugi dzień to podkleili mi kropelką ,i tak dalej odłaził poszedłem do konkurencji obok pan na miejscu osadził mi ekran porządnie i fachowo.Co z tego ze dają gwarancje jak partactwo dwa razy wole dołożyć i mieć fachowo zrobione.Nie polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie