Profil użytkownika Zychu Zychu
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat GSM-SPEC Serwis telefonów komórkowych, Kraków
opublikowano ponad 10 lata temu
Oddałem telefon na serwis do wymiany był wyświetlacz wymienili i po jednym dniu wyświetlacz się odkleił poszedłem na drugi dzień to podkleili mi kropelką ,i tak dalej odłaził poszedłem do konkurencji obok pan na miejscu osadził mi ekran porządnie i fachowo.Co z tego ze dają gwarancje jak partactwo dwa razy wole dołożyć i mieć fachowo zrobione.Nie polecam.
Zychu Zychu