Samochody - Stacje Obsługi, Mechanicy - Racibórz z godziny otwarcia - strona 2
Uzyzskaj informacje w kategorii warsztaty samochodowe - Racibórz. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i więcej.
Wyniki: 21 - 40 z 49
Wyniki: 21 - 40 z 49
Inne wyniki z kategorii Samochody - Stacje Obsługi, Mechanicy - Racibórz
Otwarte
UL. GLIWICKA 38, 47-400 Racibórz
32 415 60 50
Otwarte
Elżbiety 3, 47-400 Racibórz
32 441 70 64
Otwarte
UL. KRÓLEWSKA 50, 47-400 Racibórz
533 754 677
Otwarte
UL. STAROWIEJSKA 47, 47-400 Racibórz
604274993
Otwarte
UL. MARIAŃSKA 25, 47-400 Racibórz
32 415 18 68
Otwarte
Kozielska 3, 47-400 Racibórz
32 415 29 82
Otwarte
OLIMPIJCZYKA 37, 47-400 Racibórz
32/419-07-86
Otwarte
Kozielska 48, 47-400 Racibórz
Otwarte
Rolna 4, 47-400 Racibórz
32 415 39 17
Otwarte
GWIAŹDZISTA 27, 47-400 Racibórz
692820364
Otwarte
RYBNICKA 49, 47-400 Racibórz
32 415 96 86
Otwarte
WYGONOWA 16, 47-406 Racibórz
32 415 66 28
Otwarte
Ocicka 7, 47-400 Racibórz
725 376 236
Otwarte
OPAWSKA 132, 47-400 Racibórz
511 169 373
Otwarte
CEGIELNIANA 7B, 47-400 Racibórz
32/415 79 09
Otwarte
RYBNICKA 56, 47-400 Racibórz
32 419 02 82
Otwarte
KOZIELSKA 51, 47-400 Racibórz
32 415 73 06
Otwarte
Cegielniana 81, 47-400 Racibórz
791 981 838
Otwarte
Huzarska 12, 47-400 Racibórz
888 222 376
Otwarte
WROCŁAWSKA 5, 47-400 Racibórz
32 414 92 56
Lokalne opinie firmy
Angelika Baka, 11 grudnia 2025
Ponad miesiąc temu miałam i nich wymieniony rozrząd chłodnice dużo rzeczy mi wymienili przy silniku i jeszcze wymienili mi nową lampę na nową wszystko było fajnie póki w zeszłym tygodniu mi właśnie w tej lampie co mi wymieniali postojowa żarówka mi nie świeciła, jak zajechalam powiedzieć co się dzieje to mi facet powiedział że tam żarówki były przekładane ze starej lampy na tą nową co mi wymieniali i że to były halogeny a ja mam xenony i tam halogeny nie mogą iść i kiedy mu powiedziałam że ja mam xenony a nie halogeny to się zdziwił a powinien pamiętać ponieważ mi ta lampę wymieniali ale dobra to nic była gadka że mam gwarancję na rok na ta lampę a dzisiaj właśnie mi oznajmił że tam prąd nie dochodzi i muszę iść do elektryka ponieważ oni nie mają więc ja się pytam kto mi montował ta lampę skoro musi być elektryk przy tym i jakim cudem prąd tam nie dochodzi skoro to jest nowa lampa to mi oznajmił że nie trzeba być elektrykiem żeby to zrobić i że mam 20 letnie auto i takie rzeczy się zdarzają więc jednym słowem mnie oszukali i ani gwarancji ani nic ja przynajmniej nie miałam tyle mam do powiedzenia o tej firmie i o tych mechanikach