Meble - Produkcja, Sprzedaż - Podzamcze, Wieruszów
Uzyzskaj informacje w kategorii producenci i sprzedawcy mebli - Podzamcze, Wieruszów. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i więcej.
Wyniki: 1 - 6 z 6
Wyniki: 1 - 6 z 6
Wyniki z Meble - Produkcja, Sprzedaż w Podzamcze, Wieruszów
Zamknięte
Ostrzeszowska 2, 98-400 Wieruszów
533 788 448
Zamknięte
ul. Ostrzeszowska 25, 98-400 Wieruszów
601 474 153
Magdalena O., 29 listopada 2025
Kupiłam stół Laura XL i krzesła Natalia. Bardzo zależało mi na dopasowaniu mebli do mojego wnętrza. W kuchni mam szafki z płyty dąb hikora egger. Dzięki możliwości personalizacji mogłam wybrać taki sam blat na stół, jak szafki w kuchni. Kolor krzeseł również mogłam dobrać pod swoje wnętrze, więc wybrałam beżową tkaninę Leo z Fargotexu. Krzesła są piękne i wygodne. Obsługa również przebiegała świetnie- pan Piotr wszystko dokładnie objaśnił i pomógł mi dobrać odpowiedni wymiar stołu.
więcej
OSTRZESZOWSKA 12, 98-400 Wieruszów
790 800 790
Pobliskie wyniki z kategorii Meble - Produkcja, Sprzedaż
Zamknięte
TEKLINOWSKA 16B, 98-400 Wieruszów
62 581 01 10
Otwarte
Teklinowska 2/3, 98-400 Wieruszów
660 725 122
KĘPIŃSKA 5, 63-645 Łęka Opatowska
62 791 21 00
TEKLINOWSKA 58A, 98-400 Wieruszów
62 784 25 67
Otwarte
ul. Rzemieślnicza 3, 98-400 Wieruszów
62 784 07 42
RZEMIEŚLNICZA 8, 63-600 Kępno
(62) 782-90-36
Zamknięte
Wrocławska 16, 98-400 Wieruszów
22 123 55 22
Otwarte
ul. Wrocławska 16, 98-400 Wieruszów
33 870 00 00
Zamknięte
Kępińska 13b, 98-400 Kuźnica Skakawska
509537346
Zamknięte
Wrocławska 10, 98-400 Wieruszów
603 901 156
Lokalne opinie firmy
Magdalena O., 29 listopada 2025
Kupiłam stół Laura XL i krzesła Natalia. Bardzo zależało mi na dopasowaniu mebli do mojego wnętrza. W kuchni mam szafki z płyty dąb hikora egger. Dzięki możliwości personalizacji mogłam wybrać taki sam blat na stół, jak szafki w kuchni. Kolor krzeseł również mogłam dobrać pod swoje wnętrze, więc wybrałam beżową tkaninę Leo z Fargotexu. Krzesła są piękne i wygodne. Obsługa również przebiegała świetnie- pan Piotr wszystko dokładnie objaśnił i pomógł mi dobrać odpowiedni wymiar stołu.