AniCura Molicki Całodobowa Klinika Weterynaryjna (24H), Dąbrowa Górnicza
Godziny otwarcia
Otwarte
| poniedziałek | Otwarte non stop |
| wtorek | Otwarte non stop |
| środa | Otwarte non stop |
| czwartek | Otwarte non stop |
| piątek | Otwarte non stop |
| sobota | Otwarte non stop |
| niedziela | Otwarte non stop |
Godziny otwarcia
Otwarte
| poniedziałek | Otwarte non stop |
| wtorek | Otwarte non stop |
| środa | Otwarte non stop |
| czwartek | Otwarte non stop |
| piątek | Otwarte non stop |
| sobota | Otwarte non stop |
| niedziela | Otwarte non stop |
Opinie
Panda, 26 grudnia 2025
Marcin2nn, opublikowano ponad 3 lata temu
Kasia, opublikowano ponad 4 lata temu
No chyba lepiej wiem kto nas przyjmował. Ok 21 w niedzielę 8 maja przyjmowała młoda kobieta. Na drugi dzień rano umarł mi pies, data wryła mi się w pamięć na zawsze więc proszę nie podważać tego, co napisałam. Swoją drogą, fajny mi to ostry dyżur na którym nie wykonuje się żadnych badań i podaje leki w ciemno olewając zwierzę w poważnym stanie. Radzę rozważyć zmianę lekarza.
malwina wojtala, opublikowano ponad 5 lata temu
Cyl Nisgen Ranim, opublikowano ponad 7 lata temu
POKAŻ WSZYSTKIE OPINIE
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Opis
Molicki - klinika weterynaryjna molicki, leczenie zwierząt molicki, dąbrowa weterynarz w alejach w Dąbrowie,
- weterynaria
- psy
- lecznica dla zwierząt
- weterynarz
- lekarze weterynarii
- weterynaria uslugi
- leczenie zwierząt
- lecznica weterynaryjna
- molicki molicki
- lecznica weterynaryjna dąbrowie
- weterynarz aleje
- medycyna zdrowie
- lekarze specjaliści gabinety
- lekarze weterynarze
- molicki
- leczenie zwierząt molicki
- aleje weterynarz
- klinika weterynaryjna molicki
- majakowskiego weterynarz
Informacje gospodarcze
Zdjęcia
PRODUKTY I USŁUGI CYLEX
Masowe przesyłanie list Cylex
Chcesz szybko opublikować wiele profili firmowych online? Masowe przesyłanie Cylex umożliwia dodawanie ofert za pomocą zaledwie kilku kliknięć — idealne rozwiązanie dla katalogów, agencji oraz firm z wieloma lokalizacjami. Oszczędzaj czas i skutecznie zwiększaj swoją widoczność już od 4,00 zł netto za wpis rocznie.
Zarejestruj swoją firmę już dziś na Cylex!
Zwiększ swoją widoczność i dotrzyj do potencjalnych klientów, rejestrując swoją firmę na Cylex. To szybkie, łatwe i bezpłatne! Rejestrując swoją firmę, możesz zaprezentować swoje usługi, zarządzać swoją obecnością online, a nawet dodać wiele lokalizacji, aby przyciągnąć klientów z różnych obszarów. Nie przegap okazji, aby się wyróżnić - zarejestruj się teraz i daj się zauważyć większej liczbie osób szukających Twojej firmy!
Podobne firmy w pobliżu
- 640 m
Reymonta 39 41-300 Dąbrowa Górnicza 32 793 95 69 - Poniatowskiego 1 41-300 Dąbrowa Górnicza +48 668 568 180
- Legionów Polskich 41A 41-300 Dąbrowa Górnicza 690255047
- Lukasinskiego 9 41-300 Dąbrowa Górnicza 32 261 71 33
- LEGIONÓW POLSKICH 79 41-300 Dąbrowa Górnicza 32 262 50 00
- 1.16 km
Graniczna 10c 41-300 Dąbrowa Górnicza 886 539 253 -
Zobacz na mapie wszystkie podobne firmy w pobliżu
Znajdź podobne firmy
- weterynaria w Dąbrowa Górnicza
- weterynaria uslugi w Dąbrowa Górnicza
- lecznica dla zwierząt w Sosnowiec
Miałam podobnie to co przeszłam jest to dla mnie dzikim do teraz .Poszłam z 10 suczka owczarek niemiecki która często oddawała mocz z krwią . Pan doktor przyjął ja i kazał zrobić prześwietlenie po badaniu nie był wstanie stawić prawidłowej diagnozy i powiedział że ma kamienie chyba przepisał jej leki i kazał je brać więc tak też robiłam .Po tygodniu przyszłam bo stan był jeszcze gorszy niż poprzednio praktycznie krwią sikala i traciła mi na wadze .Tym razem pani doktor mnie przyjęła dała leki te same tylko większą dawkę i kazała przyjść później ja jej mówię pies mi nie je waży tylko 40kg a ta nic .przyszłam po tygodniu suczka już nie potrafiła duże spacery chodzić często się męczyła.Mowie doktorce że coś jest nie tak bo waży tylko 30kg a ta ja pomachała czy jej żeber nie widać i stwierdziła że nie ma niedowagi i trza jej zbadać krew bo może mieć kleszcze ,po tem że musi zobaczyć co z nóżka która opuchnięta jej po lekach kazała zrobić prześwietlenie czy nie jest złamana .Gdy wszystko było ok z badań krwi i prześwietlenie też ok kazała przyjść za dwa tygodnie .Gdy tam weszłam pies pies był ledwo żywy ważył nie całe 27kg wydatkami się mówiąc że pies mi zdycha od leków mu łapy puchną a wy nic z tym nie robicie a ta znów proszę zrobić badania krwi ,USG wszystko zrobiłam a na koniec stwierdziła że ma raka z przerzutami kazała jej brać sterydy ,psychotropy bo stwierdziła no przecież taki stary pies już nie długo będzie żyć 2 tygodnie temu musiałam uspać psa który ważył tylko 20kg okazało się że nie była chora na raka miała tylko zapalenie pęcherza nigdy więcej tam nie pójdę i odradzam wam wszystkim to nie są ludzie którzy powinni zajmować się zwierzętami oni są tylko dla kasy