Szczerbiński Autoklimatyzacja Zakład Instalacyjny, Białystok

5 Opinie
Szczerbiński Autoklimatyzacja Zakład Instalacyjny
Adres:
UL. SOWIŃSKIEGO 1, 15-348 Białystok

Edytuj informacje wyświetlane w tym polu.

zaktualizowany 16.07.2025

Opinie

Krzysztof Krzysztoforski, opublikowano ponad 4 lata temu

Jeden niezadowolony klient podzieli się opinią kilka razy częściej niż zadowolony. To jest prawda, ale w przypadku zakładu państwa Szczerbińskich, zła opinia jest w pełni zasłużona. W pierwszym kontakcie wszystko pozornie w porządku, ale niech tylko przydarzy się reklamacja. Oj, kończy się uprzejmość. Zwalanie winy, zwroty typu "tak nie będziemy rozmawiać", arogancja. Racja Pana Mechanika jest najmojsza, jak szło w jakimś kabarecie. Doświadczyłem, że są to ludzie nieszczerzy, egoistyczni, zapatrzeni na koniec swojego nosa. Nie ma w ogóle mowy, aby przychylili się do roszczenia klienta. Nie i spadaj na drzewo. Nie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
więcej niż 6 miesięcy temu

Miała być jednak gwiazdka, albo najlepiej zero!


Zygfryd Stirlitz, opublikowano ponad 7 lata temu

Przykro mi, że muszę to napisać, ale dramat. Fachowość tragiczna. Dostałem auto z większymi uszkodzeniami niż oddałem do naprawy. :(
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

KLIMA

Krzysztof AUDI, opublikowano ponad 12 lata temu

Brak kompetencji i bardzo nie miła obsługa z wyróżnieniem NIE MIŁA OBSŁUGA!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Klimatyzacja

Miszka, opublikowano ponad 12 lata temu

Bylem tam pierwszy i ostatni raz. W ogóle nie działała mi klima. Dzien wczesniej byla napelniana w NORAUTO ale nie zadziałała. W zwiazku z tym, iz NORAUTO nie prowadzi napraw udałem sie do tego warsztatu gdzie po krtokim przegladzie stwierdzono zajechana sprezarke. Bez wyjmowania jej z samochodu i dokladniejszego zdiagnozowania problemu stwierdzono ze nadaje sie tylko do wymiany i do tego rowniez trzeba wymieniac chlodnice, osuszacz a takze plukac caly uklad. Koszt takiej zabawy 1700 zł z regenerowana sprezarka.Stwierdzilem, ze musze sie zastanowic i poprosilem aby pozostawiono wszystko tak jak to zastali. Kiedy zapytalem wlasciciela o koszt diagnozy ktora przeprowadzona poprosil ode mnie 150 zł. Kiedy dzwonilem w tej sprawie mialo kosztowac to 100 zł. Nastepnie od razu od niego pojechalem do innej firmy zajmujacej sie klima gdzie za 50 zl wyjeta mi cala sprezarke i stwierdzono ze po odessaniu czynnika w szczelnym ukladzie bylo jego tylko 200 gram (w NORAUTO nabito go dzien wczesniej 600 gram) 400 zostalo u magikow na Nowym Miescie. Co do sprezarki okazalo sie ze ma zerwane sprzeglo a w srodku uklad jest czysciutki. Żadnych oplikow, nie ma potrzeby plukania. Wszystko zlozono, napelniono uklad i calosc hula jak trzeba. Szczerze nie polecam Pana na S. Ogolnie po calej operacji oslony auta nie poskladane prawidlowo. Brak dwoch klipsow od oslony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia

Przemek D., opublikowano ponad 14 lata temu

Początkowo odniosłem pozytywne wrażenie - jak się później okazało - mylne. Klimatyzację nabijałem w 2010 roku, następnie po około 2 tygodniach przyjechałem na kontrolę podczas której układ został (podobno) uszczelniony. Na początku sezonu 2011 klimatyzacja nie działała z powodu całkowitego braku czynnika chłodniczego. Po raz kolejny uzupełniono czynnik (140zł), w czasie napełniania nie stwierdzono dużych nieszczelności, na kontroli po ok. 3 tygodniach zostałem poinformowany, że jest wszystko w porządku a układ jest szczelny. Sytuacja powtórzyła się w 2012 roku - klima nie działa z powodu braku czynnika. Postanowiłem złożyć reklamację i tu zaczęły się problemy. Najpierw próbowano mi wmówić, że należało przyjeżdżać przed sezonem zimowym na kontrole szczelności więc to wszystko moja wina (oczywiście o niczym takim nie było wspomniane w czasie moich wizyt, jedynie o rutynowym sprawdzeniu 2-3 tygodnie po uzupełnieniu czynnika, na które się zjawiałem ). Poczułem się oszukany ponieważ na każdej kontroli zapewniano mnie o szczelności układu a tak nie było. Serwis oczywiście nie wziął nawet części winy na siebie. Zaproponowano mi...kolejne nabicie klimatyzacji (140zł) a następnie szukanie nieszczelności. Nie przystałem na to ponieważ jeśli w toku dwóch kontroli ci pożal się Boże serwisanci nic nie stwierdzili to pewnie tym razem byłoby tak samo a za rok znów by mnie skasowali na 140zł. Moje doświadczenie z tym serwisem jest więc niestety negatywne, uważam ich za naciągaczy i zdecydowanie odradzam korzystanie z ich usług!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Szczerbiński Autoklimatyzacja Zakład Instalacyjny? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi

Opis

Kategorie i słowa kluczowe

  • motoryzacja
  • akcesoria samochodowe
  • klimatyzacja samochodowa
  • części i akcesoria samochodowe
  • samochody - klimatyzacja
PRODUKTY I USŁUGI CYLEX

PRODUKTY I USŁUGI CYLEX

Masowe przesyłanie list Cylex

Chcesz szybko opublikować wiele profili firmowych online? Masowe przesyłanie Cylex umożliwia dodawanie ofert za pomocą zaledwie kilku kliknięć — idealne rozwiązanie dla katalogów, agencji oraz firm z wieloma lokalizacjami. Oszczędzaj czas i skutecznie zwiększaj swoją widoczność już od 4,00 zł netto za wpis rocznie.

Wpis Cylex Premium

Zwiększ swoją lokalną optymalizację SEO dzięki najwyższemu miejscu w wyszukiwarkach, wyróżnionemu profilowi bez reklam, regionalnej widoczności obejmującej do 50 km i pierwszoplanowej ekspozycji na Cylex, TerazOtwarte i Firmania. Strona zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, z możliwością wykonania audytu SEO i dostępnością menedżera ds. sukcesu klienta na życzenie - wszystko to za jedyne 49,00 zł/miesiąc netto. Zostań znaleziony. Zyskaj więcej klientów.

Zarejestruj swoją firmę już dziś na Cylex!

Zwiększ swoją widoczność i dotrzyj do potencjalnych klientów, rejestrując swoją firmę na Cylex. To szybkie, łatwe i bezpłatne! Rejestrując swoją firmę, możesz zaprezentować swoje usługi, zarządzać swoją obecnością online, a nawet dodać wiele lokalizacji, aby przyciągnąć klientów z różnych obszarów. Nie przegap okazji, aby się wyróżnić - zarejestruj się teraz i daj się zauważyć większej liczbie osób szukających Twojej firmy!

Podobne firmy w pobliżu

  1. Ul. Pułaskiego 39 15-337 Białystok 85 663 29 37
  2. Horodniańska 20 15-341 Białystok 85 663 15 10
  3. ul. Kawaleryjska 28 15-324 Białystok 605 134 316
  4. UL. KAWALERYJSKA 34 15-324 Białystok 85 742 15 90
  5. ul. Zachodnia 9/1 15-349 Białystok 602 446 783
  6. UL. KRUCZA 7 15-346 Białystok 85 745 30 23
  7. Zobacz na mapie wszystkie podobne firmy w pobliżu