Profil użytkownika Krzysztof Krzysztoforski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Szczerbiński Autoklimatyzacja Zakład Instalacyjny, Białystok
opublikowano ponad 4 lata temu
Jeden niezadowolony klient podzieli się opinią kilka razy częściej niż zadowolony. To jest prawda, ale w przypadku zakładu państwa Szczerbińskich, zła opinia jest w pełni zasłużona. W pierwszym kontakcie wszystko pozornie w porządku, ale niech tylko przydarzy się reklamacja. Oj, kończy się uprzejmość. Zwalanie winy, zwroty typu "tak nie będziemy rozmawiać", arogancja. Racja Pana Mechanika jest najmojsza, jak szło w jakimś kabarecie. Doświadczyłem, że są to ludzie nieszczerzy, egoistyczni, zapatrzeni na koniec swojego nosa. Nie ma w ogóle mowy, aby przychylili się do roszczenia klienta. Nie i spadaj na drzewo. Nie polecam.
Krzysztof Krzysztoforski
Miała być jednak gwiazdka, albo najlepiej zero!