Profil użytkownika Zygfryd Stirlitz
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Szczerbiński Autoklimatyzacja Zakład Instalacyjny, Białystok
opublikowano ponad 7 lata temu
Przykro mi, że muszę to napisać, ale dramat. Fachowość tragiczna. Dostałem auto z większymi uszkodzeniami niż oddałem do naprawy. :(
Zygfryd Stirlitz