Ochrona Środowiska - Bieżanów-Prokocim, Kraków z e-mail, opinie
Uzyskaj inforomacjeo najlepsyzch firmach w kategorii Ochrona Środowiska w Kraków. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i wiele więcej.
Wyniki: 1 - 1 z 1
Wyniki: 1 - 1 z 1
ul. Zamłynie 30D, 30-898 Kraków
667 888 126
Michał, 21 czerwca 2026
Bardzo złe doświadczenie z firmą F.H.U. BOMI. Zamówiona usługa opróżnienia szamba nie została wykonana prawidłowo – pracownik opróżnił zbiornik na deszczówkę zamiast szamba, co zostało zarejestrowane na monitoringu. W konsekwencji szambo nie zostało opróżnione i po kilku dniach zaczęło się wylewać.
Najgorsze było jednak zachowanie firmy po zgłoszeniu problemu. Zamiast przyznać się do błędu i pilnie go naprawić, spotkałem się z odmową pomocy oraz zasłanianiem się terminem reklamacji. Zero odpowiedzialności za własną pomyłkę, zero profesjonalnego podejścia do klienta i zero chęci rozwiązania problemu, mimo że sytuacja wynikała z błędu pracownika firmy.
Nie tak powinna wyglądać obsługa klienta i realizacja usług asenizacyjnych. Jeżeli firma popełnia błąd, powinna go naprawić, a nie zostawiać klienta z przepełnionym szambem i problemem sanitarnym. Z mojej strony pełna dezaprobata dla jakości obsługi, sposobu prowadzenia reklamacji i ogólnego poziomu profesjonalizmu.
więcej Lokalne opinie firmy
Michał, 21 czerwca 2026
Bardzo złe doświadczenie z firmą F.H.U. BOMI. Zamówiona usługa opróżnienia szamba nie została wykonana prawidłowo – pracownik opróżnił zbiornik na deszczówkę zamiast szamba, co zostało zarejestrowane na monitoringu. W konsekwencji szambo nie zostało opróżnione i po kilku dniach zaczęło się wylewać.
Najgorsze było jednak zachowanie firmy po zgłoszeniu problemu. Zamiast przyznać się do błędu i pilnie go naprawić, spotkałem się z odmową pomocy oraz zasłanianiem się terminem reklamacji. Zero odpowiedzialności za własną pomyłkę, zero profesjonalnego podejścia do klienta i zero chęci rozwiązania problemu, mimo że sytuacja wynikała z błędu pracownika firmy.
Nie tak powinna wyglądać obsługa klienta i realizacja usług asenizacyjnych. Jeżeli firma popełnia błąd, powinna go naprawić, a nie zostawiać klienta z przepełnionym szambem i problemem sanitarnym. Z mojej strony pełna dezaprobata dla jakości obsługi, sposobu prowadzenia reklamacji i ogólnego poziomu profesjonalizmu.