Ochrona Środowiska - Bieżanów-Prokocim, Kraków z godziny otwarcia, strona www

Uzyskaj inforomacjeo najlepsyzch firmach w kategorii Ochrona Środowiska w Kraków. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i wiele więcej.
Wyniki: 1 - 2 z 2

Wyniki z Ochrona Środowiska w Bieżanów-Prokocim, Kraków

Otwarte

NAD SERAFĄ 51A, 30-864 Kraków

502 788 588
Firma Lucky Luk s.c. zapewnia kompleksową obsługę zarówno firm, jak i osób prywatnych w zakresie zagospodarowania odpadów stałych, budowlanych, wielkogabarytowych oraz gruzu na terenie gminy Kraków. Prowadzimy działalność w oparciu o wszystkie decyzje uprawniające do prowadzenia działalności w zakresie obrotu odpadami. Wszystkie odpady usuwamy zgodnie z umową, w sposób gwarantujący bezpieczeństwo Klientów. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, spełniającym wszystkie standardy. Bardzo dbamy o czystość samochodów oraz kontenerów, ponieważ porządek i ład jest naszą dewizą. Usługi świadczymy rzetelnie, sprawnie i skutecznie, ponieważ zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze.
Otwarte

Nad Drwiną 33, 30-390 Kraków

12 262 01 65
erat, dignissim, iriure, OCZYSZCZANIE, usługi transportowe, nibh, SetScroll, asenizacja, nonummy, Wywóz składowanie odpadków, WYWÓZ ŚMIECI ASENIZACJA, molestie, Przemysł i produkcja, Wywóz i składowanie odpadków, iusto, sed, feugiat, ON OFF, luptatum, Oczyszczanie przedsiebiorstwa, tation, duis, WYWÓZ NIECZYSTOŚCI, nisl, autem, commodo, SZAMBO, Przemysł produkcja, facilisi, wywóz odpadów płynnych, nulla, andrzej, enim, delenit, suscipit, vel, Events, Vertical, loading, elit, quis, Gospodarka odpadami, transport, lobortis, Wywóz śmieci, aliquip, esse, tincidunt, ullamcorper, usługi asenizacyjne, illum, laoreet, dolor, wysypiska śmieci, figura, vulputate, augue, lorem, sit

Lokalne Opinie B2B

Michał , 21 czerwca 2026
Bardzo złe doświadczenie z firmą F.H.U. BOMI. Zamówiona usługa opróżnienia szamba nie została wykonana prawidłowo – pracownik opróżnił zbiornik na deszczówkę zamiast szamba, co zostało zarejestrowane na monitoringu. W konsekwencji szambo nie zostało opróżnione i po kilku dniach zaczęło się wylewać. Najgorsze było jednak zachowanie firmy po zgłoszeniu problemu. Zamiast przyznać się do błędu i pilnie go naprawić, spotkałem się z odmową pomocy oraz zasłanianiem się terminem reklamacji. Zero odpowiedzialności za własną pomyłkę, zero profesjonalnego podejścia do klienta i zero chęci rozwiązania problemu, mimo że sytuacja wynikała z błędu pracownika firmy. Nie tak powinna wyglądać obsługa klienta i realizacja usług asenizacyjnych. Jeżeli firma popełnia błąd, powinna go naprawić, a nie zostawiać klienta z przepełnionym szambem i problemem sanitarnym. Z mojej strony pełna dezaprobata dla jakości obsługi, sposobu prowadzenia reklamacji i ogólnego poziomu profesjonalizmu.