Opinie A.d. Piekarz "spoko" Ośrodek Szkolenia Kierowców

Opinie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Zdecydowanie polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Spoko. Na kurs zapisałam się mając wybór, kierując intuicją, są bowiem w moim mieście Ośrodki z mocną reklamą w mediach, po paru dniach wielu znajomych słysząc nazwę Ośrodka bardzo pozytywnie wypowiadało się na temat tego właśnie miejsca. Prawie wszyscy znają Pana Andrzeja i Panią Dorotę. Kurs teoretyczny został przeprowadzony przez Pana Grzegorza w sposób rzetelny, dzięki czemu rozumiem obowiązujące przepisy a nie uczyłam się ich bez zrozumienia na pamięć. Nie nudziłam się, bynajmniej ? było naprawdę ciekawie. Naukę jazdy prowadzą kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, Pan Andrzej i Pani Dorota bardzo dokładnie uczą kursanta poprawnej techniki prowadzenia samochodu, przygotowują nas przyszłych kierowców na różne sytuacje, które mogą się wydarzyć na drodze, nie uczą wyłącznie jak zdać egzamin, ale przede wszystkim uczy bezpiecznej, życiowej jazdy. Bardzo dużo czasu poświęcają manewrom, tak, że potem parkowanie podczas egzaminu wydaje się być łatwiejsze niż podczas kursu. Zarówno Pani Dorota jak i Pan Andrzej pomogli mi się oswoić z atmosferą egzaminu, udzielali porad, tak bym mogła podejść do egzaminu z odpowiednim nastawieniem. Oboje nauczyciele są wspaniałymi, przesympatycznymi ludźmi, cechuje ich pełen profesjonalizm, doświadczenie, w razie powielania przeze mnie popełnionych wcześniej błędów wykazywali się cierpliwością i na nowo pomagali opanować technikę. Dla kogoś, kto chce nauczyć się dobrze i sprawnie poruszać samochodem, Ośrodek Spoko jest idealnym miejscem do nauki. Radzę się przyłożyć, bo nauczyciele wkładają naprawdę sporo serca w swoją pracę i nie wypada tego zmarnować. Jazdy nie odbywają się wyłącznie na tzw. trasach WORD-u, przygotowywano mnie najpierw do poprawnej nauki jazdy w ogóle, bym potem mając tę wiedzę potrafiła wszędzie pojechać. Wiem, że w niektórych szkołach praktykuje się wyłącznie jazdę ?na pamięć? w miejscach ?lubianych? przez egzaminatorów, co nie do końca uważam za słuszne. Ja chciałam nauczyć się tak jeździć by móc pojechać praktycznie wszędzie i tak, bym nie unikała jakiegoś manewru po zdanym egzaminie ? wielu moich znajomych od lat posiadających prawo jazdy boi się np. parkować. Zajęcia przeprowadzane są w takiej atmosferze, że praktycznie nie chciałam wysiadać z samochodu. Cena kursu więcej niż atrakcyjna, lekcje trwają całe godziny zegarowe, samochody są sprawne, Toyoty Yaris takie jak w WORD w chwili obecnej. Materiały szkoleniowe [podręczniki] w cenie kursu. Godziny nauki są bardzo elastyczne, praktycznie o każdej porze dnia można umówić się na nauki jazdy, nawet w dni wolne, weekendy. Najlepszym dowodem że szkoła spełnia swoją funkcję w 100% może być fakt, że egzaminator po zakończonym egzaminie pytał o szkołę, chwalił wpojone nawyki podczas jazdy. Pragnę podziękować serdecznie Pani Dorocie, Panu Andrzejowi i Panu Grzegorzowi z OSK Spoko za poświęcony mi czas, dzięki Państwu jestem przeszczęśliwą posiadaczką prawa jazdy kat. B a niebawem zacznę stosować naukę w praktyce. Polecam, Kasia K.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Kurs

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam ośrodek szkolenia kierowca , bardzo przyjemnie jeździło się z P. Dorotą ;-)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

GORĄCO POLECAM!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Szkoła jazdy na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Nauka z panem Andrzejem i panią Dorotą to czysta przyjemność. Podjazd w wyznaczone przez kursanta miejsce, czy też miłe spędzenie czasu za kierownicą, to tylko niektóre atuty tej szkoły jazdy. Polecam tę szkołę, choćby i za cierpliwość, poczucie humoru, a także za mnóstwo cennych przydatnych wskazówek oraz za cenę całego kursu. Nie żałuję, że wybrałem właśnie OSK SPOKO! - Łukasz
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Profesjonalny OSK SPOKO !!

, opublikowano ponad 13 lata temu

Ukończyłam kurs w OSK SPOKO i gorąco polecam wszystkim przyszłym kandydatom na kierowcę ten ośrodek. Wykłady z teorii prowadzi wspaniały wykładowca Pan Jarek, który świetnie tłumaczy i obrazowo na konkretnych przykładach pokazuje co i jak. Praktyka - najwspanialsza instruktorka Pani Dorotka - Osoba posiadająca ogromną wiedzę, cierpliwość, wyrozumiałość, poczucie humoru. Naprawdę z wielką przyjemnością siadałam za kierownicą mając obok siebie tak wspaniałą instruktorkę. Bardzo , bardzo polecam OSK SPOKO !!!! dziękuję za wszystko i pozdrawiam serdecznie...
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

OSK SPOKO

, opublikowano ponad 13 lata temu

Z całą stanowczością i odpowiedzialnością polecam OSK SPOKO jako profesjonalny ośrodek dla przyszłych kierowców. Pani Dorotka cudowna instruktorka, która podchodzi do kursanta z ogromną cierpliwością, stoickim spokojem tłumacząc wszystko w sposób prosty i zrozumiały jak dla laika. Pan Andrzej złoty instruktor nie tylko nauczył mnie opanowania za kierownicą ale i perfekcyjnego parkowania i wszelkich manewrów. Fakt wycisnął ze mnie siódme poty ale parkowanie, jazda tyłem czy inne manewry stały się czystą przyjemnością. Oprócz tego... co ważne .. przygotował mnie psychicznie i merytorycznie do egzaminu jako wydarzenia ale i podejścia do egzaminatorów. SERDECZNE PODZIĘKOWANIA I POZDROWIENIA DLA OSK SPOKO!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

NAJLEPSZY OŚRODEK!

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem niesamowicie zadowolony z nauczania przez instruktorów w tym ośrodku. Egzamin zdany pozytywnie za drugim razem (pierwszy to była tylko i wyłącznie moja głupota). Nauka na najwyższym poziomie, bezstresowo, świetny kontakt i dyspozycyjność instruktorów. Jestem baaaardzo zadowolony, polecam ten ośrodek każdemu kto nie tylko chce zdać egzamin, ale także nauczyć się tak naprawdę jeździć i zachować na drodze w przyszłości! Polecam jeszcze raz!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Dziękuję!!!

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jak to miło wiedzieć, że jednak jest ktoś, kto nie traktuje człowieka jak "debila" a za jednym razem tłumaczy wyrozumiale krok po kroku jak dziecku. Kiedyś kilka razy podchodziłam do egzaminu z prawa jazdy i już prawie zwątpiłam w swoje umiejętności. Pan Andrzej sprawił, że motoryzacyjny Feniks we mnie powstał z popiołów!!! Kocham motoryzację i dzięki niemu kocham ją jeszcze bardziej a z uwagi, że w rodzinie od pokoleń byli zawodowi kierowcy-dumnie mogę być następną osobą, która co najmniej "B" ma! Zdałam wreszcie egzamin i już nie czułam się jak poprzednio jak ofiara w puszce ale jak Pani tego auta! NAPRAWDĘ Z CZYSTYM SERCEM POLECAM!!! Nawet tym, którzy już się poddali psychicznie :) DZIĘKUJĘ !!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dziekuję!

, opublikowano ponad 13 lata temu

zdałam egzamin za 1 razem, jestem bardzo zadowolona. Pani Dorota nauczyła mnie bardzo dużo, dziękuję jej z całego serca !:)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Zadowolona

, opublikowano ponad 14 lata temu

Ja robiłam kurs w Ośrodku "SPOKO" z p. Andrzejem. Porządna szkoła nauki jazdy dla przyszłych kierowców- ludzi którzy chcą się nauczyć jeździć nie tylko przeciętnie ale i bardzo dobrze. Instruktor wymagający ale zawsze skory do pomocy, udzielający porad i wskazówek dopóki człowiek nie zapamięta (nauka bezstresowa). Polecam wszystkim którzy oczekują czegoś więcej od tego typu szkół i chcą mieć porządnie i mądrze uczącego instruktora. Tutaj dostaną to czego oczekują. Gdyby było więcej takich instruktorów.. drogi byłyby bezpieczniejsze... Bardzo polecam!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dobry instruktor

, opublikowano ponad 15 lata temu

bardzo dobry instruktor polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

lekcje

, opublikowano ponad 15 lata temu

nie polecam tego ośrodka, większość godzin zmarnowałem na beznadziejnej jeździe po centrum miasta niż w zakamarkach, gdzie przewaźnie każą wjeżdżać egzaminatorzy. zawracanie robiłem tylko z prawej strony z lewej przez 34 godziny ani razu. niema nauki zawracania gdzie kolwiek z każdej strony żeby się wszytsko wiedziało. ogólnie może chcą nauczyć, ale coś im nie wychodzi. naprawdę szukajcie innych ośrodków, lepiej zapłacić te 1200 niż 1000 w "SPOKO", ale chociaż zdać prawko
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Bryczek Jak nie Ogarniasz jazdy to nie zwalaj na ten osrodek cos mi sie zdaje ze juz pochodzisz z 5 raz do egz i szukasz winnego na sile ja polecam Wszystkim Osrodek Spoko


Czy Znasz A.d. Piekarz "spoko" Ośrodek Szkolenia Kierowców? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi