Celgen Luse Xidoxtax , opublikowano ponad 10 lata temu
Zdecydowanie polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Spoko. Na kurs zapisałam się mając wybór, kierując intuicją, są bowiem w moim mieście Ośrodki z mocną reklamą w mediach, po paru dniach wielu znajomych słysząc nazwę Ośrodka bardzo pozytywnie wypowiadało się na temat tego właśnie miejsca. Prawie wszyscy znają Pana Andrzeja i Panią Dorotę. Kurs teoretyczny został przeprowadzony przez Pana Grzegorza w sposób rzetelny, dzięki czemu rozumiem obowiązujące przepisy a nie uczyłam się ich bez zrozumienia na pamięć. Nie nudziłam się, bynajmniej ? było naprawdę ciekawie. Naukę jazdy prowadzą kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, Pan Andrzej i Pani Dorota bardzo dokładnie uczą kursanta poprawnej techniki prowadzenia samochodu, przygotowują nas przyszłych kierowców na różne sytuacje, które mogą się wydarzyć na drodze, nie uczą wyłącznie jak zdać egzamin, ale przede wszystkim uczy bezpiecznej, życiowej jazdy. Bardzo dużo czasu poświęcają manewrom, tak, że potem parkowanie podczas egzaminu wydaje się być łatwiejsze niż podczas kursu. Zarówno Pani Dorota jak i Pan Andrzej pomogli mi się oswoić z atmosferą egzaminu, udzielali porad, tak bym mogła podejść do egzaminu z odpowiednim nastawieniem. Oboje nauczyciele są wspaniałymi, przesympatycznymi ludźmi, cechuje ich pełen profesjonalizm, doświadczenie, w razie powielania przeze mnie popełnionych wcześniej błędów wykazywali się cierpliwością i na nowo pomagali opanować technikę. Dla kogoś, kto chce nauczyć się dobrze i sprawnie poruszać samochodem, Ośrodek Spoko jest idealnym miejscem do nauki. Radzę się przyłożyć, bo nauczyciele wkładają naprawdę sporo serca w swoją pracę i nie wypada tego zmarnować. Jazdy nie odbywają się wyłącznie na tzw. trasach WORD-u, przygotowywano mnie najpierw do poprawnej nauki jazdy w ogóle, bym potem mając tę wiedzę potrafiła wszędzie pojechać. Wiem, że w niektórych szkołach praktykuje się wyłącznie jazdę ?na pamięć? w miejscach ?lubianych? przez egzaminatorów, co nie do końca uważam za słuszne. Ja chciałam nauczyć się tak jeździć by móc pojechać praktycznie wszędzie i tak, bym nie unikała jakiegoś manewru po zdanym egzaminie ? wielu moich znajomych od lat posiadających prawo jazdy boi się np. parkować. Zajęcia przeprowadzane są w takiej atmosferze, że praktycznie nie chciałam wysiadać z samochodu. Cena kursu więcej niż atrakcyjna, lekcje trwają całe godziny zegarowe, samochody są sprawne, Toyoty Yaris takie jak w WORD w chwili obecnej. Materiały szkoleniowe [podręczniki] w cenie kursu. Godziny nauki są bardzo elastyczne, praktycznie o każdej porze dnia można umówić się na nauki jazdy, nawet w dni wolne, weekendy. Najlepszym dowodem że szkoła spełnia swoją funkcję w 100% może być fakt, że egzaminator po zakończonym egzaminie pytał o szkołę, chwalił wpojone nawyki podczas jazdy. Pragnę podziękować serdecznie Pani Dorocie, Panu Andrzejowi i Panu Grzegorzowi z OSK Spoko za poświęcony mi czas, dzięki Państwu jestem przeszczęśliwą posiadaczką prawa jazdy kat. B a niebawem zacznę stosować naukę w praktyce. Polecam, Kasia K.
Bryczek Jak nie Ogarniasz jazdy to nie zwalaj na ten osrodek cos mi sie zdaje ze juz pochodzisz z 5 raz do egz i szukasz winnego na sile ja polecam Wszystkim Osrodek Spoko