Opinie Astra. Stomatologia Estetyczna. Albeslabi H.

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

120% Twoja opinia jest sprawdzana Więcej o opiniach Podgląd Twojej opinii SPRAWDZANIE Hussam Albeslabi Hussam Albeslabi stomatolog, chirurg Chciałam jeszcze raz podziękować Panu doktorowi za podarowanie pięknego uśmiechu. Jestem przeszczęśliwa, że nareszcie mogę się uśmiechać, nareszcie poczułam pewność siebie. Podczas całej procedury wszystko miałam wyjaśniane na bierząco, pomimo tego co przechodziłam Pan doktor i Pani higienistka dentystyczna cały czas byli i mnie wspierali. Jestem wdzięczna za serce jakie mi okazali. Bardzo dziękuję też Pani higienistce, która za każdym razem przy rejestracji/przyjmowaniu dodawała otuchy. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Teraz też przychodzą moje dzieci i również nie odczuwają strachu podczas wizyt. Cieszę się i miło mi, że nadal mnie pamiętacie. Wasza wierna pacjentka Patrycja W. Dziękuję za wszystko.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Wspaniały lekarz dla wszystkich dentofobów ! Potrafi wysłuchać pacjenta (co gdzie indziej rzadko się zdarza) a co najważniejsze wykorzystać zdobyte informacje aby jak najbardziej zmniejszyć uczucie strachu. Obiecuje brak bólu i słowa dotrzymuje. Znieczulenie działa skutecznie, a Pan doktor Albeslabi sprawnie skutecznie i niezwykle szybko likwiduje nękający nas problem. Współczulny wyrozumiały życzliwy i uśmiechnięty fachowiec. Jest szansa że odwiedzę ten gabinet zanim zaciągnie mnie tam ból bo ufam Panu doktorowi że nie zrobi niczego czego nie omówimy i jak obieca brak bólu to go nie będzie. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie Pana doktora Albeslabi
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Rewelacyjny dentysta. Pan doktor Albelslabi ma fantastyczne podejście. Bezboleśnie i skutecznie znieczula i zna się na tym co robi. Wracam tu i będę wracał! Polecam, Piotr.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Nie polecam. Fałszywa empatia. Implanty nie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Omijać szerokim łukiem,na początku pani w recepcji umawia termin na leczenie dwójki na NFZ,córka przyszła i co..? Pani doktor stwierdza ze niech idzie tam gdzie zaczęła leczenie,nadmieniam że pani w rejestracji miala opisany przebieg leczenia tzn.że w zębie było założone lekarstwo i teraz po 2 tygodniach córka chce na NFZ poniewaz przysługuje takie leczenie wiec dlaczego nie skorzystać,no ale Pani doktor stwierdziła zeby poszła tam gdzie zaczęła.Parodia,śmiechu warte,nie dość ze stracony czas to potraktowanie pacjenta poniżej krytyki.Nie polecam tego gabinetu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Też należałam do tych strachliwych. Dzięki Doktorowi to przeszłość. Panie z recepcji także działają jak balsam. Jednak Szef to cudowny,dowcipny i kompetentny człowiek. Do tego krótkie terminy i ludzkie ceny .Szczerze polecam. Iwona
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Najlepszy dentysta pod słońcem. Wizyty przebiegają bardzo profesjonalnie, całkowicie bezboleśnie i mega szybko. Każdy, kto ma dentofobię może przestać się bać :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Pan doktor profesjonalny, powiedziałbym że jest nawet zupełnie inaczej niż zwykle. Indywidualne podejście, terminy i ceny również bardzo dobre. Mogę tylko polecić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Miałam dzisiaj przyjemność siedzieć na fotelu stomatologicznym u Pana doktora, który wykazał się ogromnym profesjonalizmem, super humorem i na dodatek czułam się w obecności doktora bardzo dobrze, a muszę nadmienić że zabieg był bardzo trudny i tak też się zakończył.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo dobry gabinet.Miła obsługa, krótki czas oczekiwania ( z bólem zęba z marszu )."Prawie" bezbolesne usuwanie zębów .Godny polecenia .
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Astra. Stomatologia Estetyczna. Albeslabi H.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi