Patrycja Wierzgoń , opublikowano ponad 3 lata temu
120%
Twoja opinia jest sprawdzana
Więcej o opiniach
Podgląd Twojej opinii
SPRAWDZANIE
Hussam Albeslabi
Hussam Albeslabi
stomatolog, chirurg
Chciałam jeszcze raz podziękować Panu doktorowi za podarowanie pięknego uśmiechu. Jestem przeszczęśliwa, że nareszcie mogę się uśmiechać, nareszcie poczułam pewność siebie. Podczas całej procedury wszystko miałam wyjaśniane na bierząco, pomimo tego co przechodziłam Pan doktor i Pani higienistka dentystyczna cały czas byli i mnie wspierali. Jestem wdzięczna za serce jakie mi okazali. Bardzo dziękuję też Pani higienistce, która za każdym razem przy rejestracji/przyjmowaniu dodawała otuchy. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Teraz też przychodzą moje dzieci i również nie odczuwają strachu podczas wizyt. Cieszę się i miło mi, że nadal mnie pamiętacie. Wasza wierna pacjentka Patrycja W. Dziękuję za wszystko.