Opinie Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna
Opinie
opinia
marek@ , opublikowano ponad 14 lata temu
Myjnia z tradycją myję tam samochody od 5 lat i jestem bardzo zadowolony polecam
Godna zaufania
Adam48 , opublikowano ponad 15 lata temu
Jakość usług na wysokim poziomie! Polecam
Nie polecam
Julian Szymczyk , opublikowano ponad 15 lata temu
Strasznie rysują lakier.Kosztowało mnie to 700zł.Nie polecam tej myjni.A te super komentarze to pisze chyba właściciel.
Ta sama załoga od wielu lat.To już o czymś świadczy!To myjnia dla ludzi naprawdę wymagających.Jako nie liczni w Krakowie panowie znają się na rzeczy i traktują swoją pracę naprawdę poważnie.Godnie polecam.
Myjnia Auto błysk
Mariusz Maj , opublikowano ponad 16 lata temu
Naprawdę świetna myjnia dla wymagających.
myjnia
Sternal , opublikowano ponad 16 lata temu
Warto tą myjnię odwiedzić
Auto błysk
Antkowiak Józef , opublikowano ponad 16 lata temu
Tydzień temu prałem u nich tapicerkę i jestem bardzo zadowolony.Samochód nabrał kolorów.
Jestem stałym klientem tej myjni już od 2lat.W sobotę miałem ślub córki iszykowałem samochód do tego wielkiego wydarzenia.Z podziwem i uśmiechem na twarzy patrzyłem jak lśni moje audi.W drodze na ślub rodzina również była zachwycona połyskiem lakieru o który zadbali panowie.Dlatego serdecznie dziękuję i polecam tą myjnie :)
Byłem znów u nich wczoraj i auto lśni jak nowe
Jeśli na gruntowne czyszczenie samochodu to do nich!!!!
Rewelacyjnnie mi wyczyścili auto po zimie :)
Od roku tam jeżdzę i jestem zadowolony
Zgadzam się z opiniami w zupełności.Sprowadziłem samochód z francji w stanie dość mocno użytkowanego wewnątrz.Wszystko dosłownie było czarne z brudu.Zostawiłem auto na cały dzień na pranie tapicerki i woskowanie.Przy aucie pracowało dwóch panów którzy doprowadzili moje auto do oszałamiającego wyglądu za naprawdę nie wielkie pieniądze.Samochód po wizycie w tej myjni zyskał wiele na wartości.Serdecznie polecam tych panów i pozdrawiam.
myjnia
matejski , opublikowano ponad 16 lata temu
ZGADZAM SIĘ.JEDNA Z NAJLEPSZYCH MYJNI W KRAKOWIE.KORZYSTAM Z USŁUG MYJNI JUŻ OD OK 3 LAT.PANOWIE NAPRAWDĘ DBAJĄ O JAKOŚĆ WYKONYWANYCH USŁUG.POLECAM
Prałem tam tapicerke jakiś pół roku temu.Samochód odzyskał na wartości.Jestem zadowolony z usług myjni
myjnia
nowak22 , opublikowano ponad 16 lata temu
Najlepsza myjnia w Krakowie pod względem solidności.
Czy Znasz Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna? Napisz opinię!
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Gorąco polecam!!!