Opinie Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna

Opinie

opinia

, opublikowano ponad 14 lata temu

Myjnia z tradycją myję tam samochody od 5 lat i jestem bardzo zadowolony polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Godna zaufania

, opublikowano ponad 15 lata temu

Jakość usług na wysokim poziomie! Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Nie polecam

, opublikowano ponad 15 lata temu

Strasznie rysują lakier.Kosztowało mnie to 700zł.Nie polecam tej myjni.A te super komentarze to pisze chyba właściciel.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Super Myjnia

, opublikowano ponad 16 lata temu

Ta sama załoga od wielu lat.To już o czymś świadczy!To myjnia dla ludzi naprawdę wymagających.Jako nie liczni w Krakowie panowie znają się na rzeczy i traktują swoją pracę naprawdę poważnie.Godnie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Myjnia Auto błysk

, opublikowano ponad 16 lata temu

Naprawdę świetna myjnia dla wymagających.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

myjnia

, opublikowano ponad 16 lata temu

Warto tą myjnię odwiedzić
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Auto błysk

, opublikowano ponad 16 lata temu

Tydzień temu prałem u nich tapicerkę i jestem bardzo zadowolony.Samochód nabrał kolorów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Myjnia z tradycją

, opublikowano ponad 16 lata temu

Jestem stałym klientem tej myjni już od 2lat.W sobotę miałem ślub córki iszykowałem samochód do tego wielkiego wydarzenia.Z podziwem i uśmiechem na twarzy patrzyłem jak lśni moje audi.W drodze na ślub rodzina również była zachwycona połyskiem lakieru o który zadbali panowie.Dlatego serdecznie dziękuję i polecam tą myjnie :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Godna polecenia

, opublikowano ponad 16 lata temu

Byłem znów u nich wczoraj i auto lśni jak nowe
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gorąco polecam!!!

gorąco polecam


Profesionalna myjnia

, opublikowano ponad 16 lata temu

Jeśli na gruntowne czyszczenie samochodu to do nich!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

super myjnia

, opublikowano ponad 16 lata temu

Rewelacyjnnie mi wyczyścili auto po zimie :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

stały klient

, opublikowano ponad 16 lata temu

Od roku tam jeżdzę i jestem zadowolony
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

najlepsza myjnia w krakowie

, opublikowano ponad 16 lata temu

Zgadzam się z opiniami w zupełności.Sprowadziłem samochód z francji w stanie dość mocno użytkowanego wewnątrz.Wszystko dosłownie było czarne z brudu.Zostawiłem auto na cały dzień na pranie tapicerki i woskowanie.Przy aucie pracowało dwóch panów którzy doprowadzili moje auto do oszałamiającego wyglądu za naprawdę nie wielkie pieniądze.Samochód po wizycie w tej myjni zyskał wiele na wartości.Serdecznie polecam tych panów i pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

myjnia

, opublikowano ponad 16 lata temu

ZGADZAM SIĘ.JEDNA Z NAJLEPSZYCH MYJNI W KRAKOWIE.KORZYSTAM Z USŁUG MYJNI JUŻ OD OK 3 LAT.PANOWIE NAPRAWDĘ DBAJĄ O JAKOŚĆ WYKONYWANYCH USŁUG.POLECAM
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

myjnia

, opublikowano ponad 16 lata temu

Prałem tam tapicerke jakiś pół roku temu.Samochód odzyskał na wartości.Jestem zadowolony z usług myjni
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

myjnia

, opublikowano ponad 16 lata temu

Najlepsza myjnia w Krakowie pod względem solidności.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Auto-Błysk. Myjnia Samochodowa Ręczna? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi