Opinie Auto-Gabi. Mechanika pojazdowa. Szustak Grażyna

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

WYMIANA ROZRZĄDU . SZYBKO TANIO BEZ NACIĄGANIA KLIENTA POLECAM PEUGEOT 207
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Witam jak do tej pory nie korzystałem z usług tego warsztatu ale ostatnio zadzwoniłem żeby tylko się dowiedzieć jaki będzie koszt wymiany termostatu i doznałem małego szoku co do ceny bo była naprawdę niska w stosunku co do innych warsztatów i jeszcze Pan który odebrał telefon był przemiły i po krótkiej rozmowie zdajagnozowł problem jednym słowem fachowiec więc dlatego akurat tam oddam autko do naprawy.Po wykonaniu usługi jeszcze się odezwę pozdrawiam:-)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Firma bardzo dobra i solidna. Serwis chwalę sobie za świetną mechanikę oraz diagnostykę. Korzystałem z usług tego miejsca już nie jeden raz i wiem co piszę. Naprawdę szóstka z plusem dla pracujących tutaj fachowców.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Najlepszy serwis z jakim miałem do czynienia. Zawieszenie naprawione a rozrząd wymieniony. Serdecznie polecam. Naprawdę nie mam uwag. Serwis ten polecam wszystkim znajomym, przystępne ceny i ekstra obsługa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Wymiana uszczelniaczy zaworowych bez ściągania głowicy rewelacyjna. Szczerze wszystkim polecam! Dla mnie to wspaniały serwis. Auto-Gabi zasługuje na pozytywną opinię. To moim zdaniem najlepszy serwis w okolicy i mogę go gorąco zarekomendować.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Łał! Ekstra serwis! Regeneracja głowicy wykonana kapitalnie! Jestem naprawdę zadowolony tym bardziej, że koszt regeneracji był przystępny. Szczerze polecam ten serwis! Uczciwa firma! Do tego pracują tu osoby, dla których samochody nie mają żadnych tajemnic!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Kapitalny remont silnika został wykonany przez serwis nie tylko dokładnie i skrupulatnie, ale przede wszystkim terminowo. Silnik chodzi jak nowy, a samochód jeździ jak nigdy dotąd. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Wymiana oleju była błyskawiczna. Jestem zadowolonym klientem serwisu i stąd moja pozytywna ocena. Obsługa jest tu bardzo profesjonalna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jestem mega zadowolony z naprawionej klimatyzacji. Pan, który mnie tu przyjął wykazał się sporym doświadczeniem . Podchodzi do klienta indywidualnie i bardzo angażuje się w naprawy. Doceniam to i z przyjemnością będę dalej korzystał z usług.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jestem zadowolona z podstawowych usług wykonanych przez ten warsztat samochodowy. Mechanik, który tutaj przyjmuje jest nie tylko doświadczony, ale przede wszystkim bardzo zaangażowany w swoją pracę i chętnie podejmuje się poważnych usterek. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Pozytywne zaskoczenie.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Muszę przyznać, że mechanik tego warsztatu pozytywnie mnie zaskoczył swoim indywidualnym podejściem. Naprawa zawieszenia poszła mu bardzo sprawnie, a ja nie wydałem na naprawę tak dużo jak oferowały inne warsztaty samochodowe.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

super mechanik

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam świetna fachowa obsługa!!!!!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Auto-Gabi. Mechanika pojazdowa. Szustak Grażyna? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi