Opinie Dworek Anna - sala weselna i konferencyjna Radom

Opinie

, 23 czerwca 2026

Zaplanowałam dzień we Dworku Anna - przede wszystkim SPA. Wykupiłam wejście na 3 godziny - i to jest mega opcja, można skorzystać w tym czasie z groty solnej, sauny, basenu. Dokupiłam tez masaż, jaki relaks!!!! Po wszystkim zjadłam rewelacyjny obiad w restauracji. Gdzie bym nie poszła - super obsługa. Dają szlafroki na czas pobytu w SPA. :))
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 16 czerwca 2026

Byłem w Dworku Anna już kilka razy przy różnych okazjach (urodziny, chrzciny, komunia) i za każdym razem wszystko było dopięte na ostatni guzik. Smaczne jedzenie, profesjonalna obsługa i świetna organizacja. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 29 maja 2026

Komunia we Dworku Anna była dobrym pomysłem - mieliśmy ok. 40 gości. Przemiły, uśmiechnięty personel podawał ciepłe obiady, dbał o porządek na stołach, jak i w sali. Do tego tort komunijny, trochę słodkości i kawa, herbata. Dziękujemy, że mogliśmy rodzinnie, spokojnie świętować dzień.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 21 maja 2026

Przyjechaliśmy rodzinnie na obiad do Dworku Anna. Siedzieliśmy w ogródku - notabene zadbanym bardzo! Zjedliśmy rewelacyjny obiad - każdy z nas mógł coś wybrać z karty. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 12 maja 2026

Pobyt w hotelu był fantastyczny i absolutnie rewelacyjne SPA. Wszystko dopracowane, relaksująca atmosfera i ogromny wybór zabiegów, z których ciężko było wybrać tylko jeden 😊
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 30 kwietnia 2026

Urzekło nas to miejsce bardzo. Spodobała nam się tez cena za talerzyk (oraz dodatkowe ewentualne opłaty za np. słodki stół, stół z bardziej słonymi przekąskami). Fantastycznie się bawiliśmy - super udało nam się dograć z Panią manager oraz kelnerami by podać posiłki (dodam: gorące! dania) gościom. Obsługa tez dbała o to by nie było chaosu na stołach, uzupełniali jak trzeba napoje i służyli pomocą gościom. Ogród - co prawda wiosna z zimnymi dniami troszkę nie sprzyjała naturze, ale i tak widać było piękne kwitnące drzewka, że jest zadbany. Parking mega duży, każdy z naszych gości mógł spokojnie zaparkować. Słowem: cudowne miejsce z kompetentną Panią Manager i obsługą. Polecamy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 24 kwietnia 2026

Spoko, wystarczy zadzwonić i ustalić szczegóły imprezy urodzinowej. Zadowolony jestem i w dobrej cenie wyszło.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 31 marca 2026

Byłem we Dworku Anna na szkoleniu, które wysłała mnie firma. Tak mi zasmakowało jedzenie w restauracji, więc postanowiłem przyjeżdżać od czasu do czasu na obiad. Zabrałem ostatnio żonę na randkę - przepyszne jedzenie. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 26 lutego 2026

Skoczyliśmy tu na obiad w drodze do Radomia. Bardzo fajna restauracja z przyjemną muzyką w tle. A jedzenie - wyśmienite.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 17 lutego 2026

Polecam - cielęcinę z warzywami i kluski śląskie - rewelacyjne!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 27 stycznia 2026

Fajne miejsce na wesele i inne imprezy, ale też obiad z rodziną. Pyszne jedzenie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 15 stycznia 2026

Postanowiliśmy zorganizować chrzciny w Dworku. Jesteśmy bardzo zadowoleni - szybko ustaliliśmy termin, menu oraz koszty. Sam obiad był przepyszny, a kilka godzin spędziliśmy spokojnie w miłym, rodzinnym gronie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 11 grudnia 2025

Sala weselna została przygotowana zgodnie z ustaleniami, a obsługa wykazała się profesjonalizmem i dobrą koordynacją. Serwowane dania były smaczne i starannie podane, co docenili również nasi goście. Polecamy bardzo z żoną!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 28 listopada 2025

Mieliśmy okazje ostatnio wpaść do restauracji. Spróbowaliśmy gęsiny z rogalem świętomarcińskim. PRZEPYSZNE. Wrócimy tu jeszcze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 25 listopada 2025

Zorganizowałem tu przyjęcie niespodziankę dla żony i… wow. Od pierwszego telefonu managerka ogarniała wszystko lepiej, niż sam bym to wymyślił. Zero stresu, sama przyjemność. Jedzenie? Tak dobre, że część gości postanowiło tu wrócić na obiad, a żona wciąż wspomina deser. Świetne miejsce - wrócimy na pewno.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 12 listopada 2025

Dekoracje i sala piękne, jedzenie smaczne, a obsługa uprzejma i pomocna. Wszystko zorganizowane z dużą starannością, dzięki czemu mogliśmy w spokoju cieszyć się tym wyjątkowym dniem jakim były chrzciny naszego malucha. Dziękujemy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 03 listopada 2025

Każdy szczegół wesela był dopracowany - od dekoracji, przez aranżację stołów, po smak jedzenia. Obsługa wyjątkowo pomocna i cierpliwa, wszystko przebiegło sprawnie i bez stresu. Dziękujemy za piękne wspomnienia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 27 października 2025

Organizacja wesela przebiegała sprawnie i bezstresowo, co dla nas było ogromnym plusem. Jedzenie było przepyszne, a menu doskonale dopasowane. Atmosfera miejsca, piękne wnętrza i dbałość o każdy szczegół sprawiły, że nasz dzień był naprawdę wyjątkowy. Dziękujemy całemu zespołowi za to, że nasze wesele było tak udane
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 14 października 2025

Zadowolony jestem z organizacji przyjęcia urodzinowego we Dworku Anna. Wszystko zostało sprawnie uzgadniane z Panią Manager. Podane posiłki były ciepłe - oraz co ważniejsze - przepyszne. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 30 września 2025

Rodzinna kolacja z okazji rocznicy ślubu rodziców - ok. 15 osób - we Dworku Anna była udana. Przystroili pięknie stół, były podane zamówione przystawki. Przepyszne ciepłe dania wraz z tortem. Obsługa kelnerska - uśmiechnięta, profesjonalna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 23 września 2025

Polecam! Mieliśmy we Dworku Anna przyjęcie z okazji chrzcin naszej córeczki. W sali czekał już pięknie udekorowany kwiatami i dodatkami stół z przystawkami. Dostaliśmy ciepłe, przepyszne posiłki - gorąca zupa krem, mięsne drugie danie oraz przepyszny, tematyczny tort. Bardzo miło wspominamy kontakt z Panią Manager, cieszę się, że wszystko udało się sprawnie spiąć wszystkie szczegóły. Bardzo dziękujemy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 29 sierpnia 2025

Ślub cywilny i wesele w jednym miejscu - to jest świetny pomysł. Cieszę się, że mogliśmy to zrobić we Dworku Anna - w upalny dzień nie trzeba było jechać jeszcze gdzieś, wszystko było w jednym miejscu. Baaaardzo ładny ogród, sala weselna. Znaleźliśmy miejsce dla naszych gości, zespołu muzycznego, na atrakcje czy ściankę kwiatową pod zdjęcia. Jedzenie przepyszne - dobrze przyprawione, ciepłe.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 07 sierpnia 2025

Łosoś na placku z cukinią, PYCHA! bardzo dobre jedzenie we Dworku Anna. Polecam - bywam tu wielokrotnie i cokolwiek bym nie zamówiła, podane pięknie i smakuje przepysznie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 18 lipca 2025

Wczoraj byliśmy na obiedzie. Skusiła nas też szarlotka z lodami na deser - jakie to było dobre! Polecamy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 10 lipca 2025

Wesele we Dworku Anna było: ⭐fantastyczne! ⭐uśmiechnięta obsługa ⭐czysto w sali weselnej, wspólnych przestrzeniach i toaletach ⭐PRZEPYSZNE jedzenie ⭐łatwość uzgadniania szczegółów z menagerem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 30 czerwca 2025

Organizacja wesela była dla nas sporym wyzwaniem logistycznym — mieszkamy na drugim końcu Polski, a ślub i wesele odbywały się w naszych rodzinnych stronach. Ku naszemu zaskoczeniu wszystko poszło znacznie sprawniej, niż się spodziewaliśmy. Udało się uzgodnić wszystkie szczegóły telefonicznie i mailowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia we Dworku Anna — wszystko było dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Nasi goście również byli bardzo zadowoleni. Dziękujemy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 06 czerwca 2025

Bardzo zależało nam na swobodnej aranżacji przestrzeni – chcieliśmy stworzyć kwiatowe ścianki, pergole i wyjątkowy układ stołów. Wszystko wyszło przepięknie – dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Goście chwalili przepyszne jedzenie, szczególnie ciepłą zupę krem i drugie danie. Współpraca z managerem przebiegła sprawnie i bezproblemowo.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 23 maja 2025

Przyjęcie komunijne we Dworku Anna zaliczam do udanych. Pyszny obiad - zupa z drugim daniem oraz rewelacyjnym tortem. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 16 maja 2025

Mieliśmy przyjemność zorganizować konferencję firmową we Dworku Anna i z pełnym przekonaniem możemy polecić to miejsce. Wszystko zostało przygotowane na najwyższym poziomie – sala konferencyjna była doskonale wyposażona i utrzymana w nienagannej czystości. Zapewniono również wysokiej jakości serwis kawowy (kawa, herbata, słodki poczęstunek) oraz smaczny obiad. Współpraca przebiegała sprawnie i profesjonalnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 12 maja 2025

Komunię we Dworku Anna możemy zaliczyć do udanych przyjęć. Polecamy - wszystko było przygotowane na tip top. Przygotowane menu było przepyszne. Dzieciaki zadowolone.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 29 kwietnia 2025

Udane przyjęcie chrzcielne - dziękujemy za przygotowanie sali, przepyszne jedzenie. Przy ustalaniu szczegółów nie było problemów - fajnie, że mogliśmy też mailowo kontaktować. Polecamy bardzo Dworek Anna na chrzciny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 15 kwietnia 2025

Super kontakt z managerem - otwartość na nasze potrzeby (i naszych gości), konkretność przy ustalaniu szczegółów. Zasmakowaliśmy się w kuchni, jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru menu weselnego - tradycyjny rosół, devolalie, sałatki i przekąski. Do tego mnóstwo słodkości. Czysto, ładnie, cudowna atmosfera w sali weselnej. Polecamy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 14 kwietnia 2025

Dziękujemy za znakomite przyjęcie chrzcielne dla naszego syna. Super kontakt z manager, wszystko było ustalone na tip top. Przepyszny obiad - klasyczny rosół, polędwiczki. Do tego co nieco - sałatka cezar, korki, ciasta. Polecamy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 10 kwietnia 2025

Zleciłam organizację konferencji dla firmy we Dworku Anna - polecam bardzo! Nasi uczestnicy byli zadowoleni z lokalizacji oraz poziomu obsługi. Zdecydowanie warto organizować tu firmowe wydarzenia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 28 marca 2025

Wesele... warto było zorganizować we Dworku Anna. Mają fantastyczną salę weselną. Wszyscy nasi goście się pomieścili w sali. Bardzo dobra kuchnia - udało nam się stworzyć dobre menu. Zagospodarowaliśmy tez miejsca na słodki stół, bardziej wytrawne rzeczy. Czysto, ładnie. Polecamy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 19 marca 2025

Zabrałem moją narzeczoną na kolację do Dworku Anna z okazji Dnia Kobiet i była zachwycona! Dekoracje oraz specjalne menu na ten dzień zrobiły na nas duże wrażenie. Zdecydowanie polecam to miejsce. Rozważamy również organizację wesela we Dworku, ponieważ wszystko wygląda tam bardzo zachęcająco.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 13 marca 2025

Walentynkowa kolacja dla dwojga... dla nas we Dworku Anna była wspaniała. Przepyszne jedzenie - dania, deser w kształcie serca. Było kameralnie, miło, z przyjemną muzyką dla uszu. Z pewnością wpadniemy za rok.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 28 lutego 2025

Klimatyczna sala weselna. Mili pracownicy - dobrze wspominamy kontakt z nimi. Pyszna kuchnia - bardzo nam się spodobało jak dbali o stoły -na bieżąco uzupełniali słodkości, sałatki/wędliny, napoje. Dbali o naszych gości. Dziękujemy. Zdecydowanie polecamy to miejsce na wesele.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 12 lutego 2025

Przyjęcie chrzcielne we Dworku Anna były powyżej naszych oczekiwań. Zrelaksowaliśmy się z rodziną i przyjaciółmi przy pysznym jedzeniu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 06 lutego 2025

Świetny kucharz - wysmakowane posiłki! Chętnie tu wpadam na niedzielne obiady z rodziną.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 30 stycznia 2025

Polecamy bardzo restaurację we Dworku, pychota! Jak jesteśmy w okolicy, to zawsze musimy tu wpaść na choć chwilę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 22 stycznia 2025

Kiedy zobaczyliśmy na żywo salę weselną.... zdjęcia nie oddają klimatu! Cudowna pod kątem aranżacji. Pomieściła wszystkich naszych gości. Bardzo dobre jedzenie - i te ciepłe dania, jak i zimne - sałatki, mięsa, słodkości. Komfortowe pokoje do przebrania czy przenocowania. Bardzo polecamy to miejsce!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 09 stycznia 2025

Postanowiliśmy wpaść do Dworku Anna na kolację i mile się zaskoczyliśmy! Zamówione dania były nie tylko pyszne, ale też pięknie podane. Na pewno wrócimy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Och, tak się cieszymy, że w tym roku Dworek Anna też organizuje bal sylwestrowy. To będzie nasz trzeci! Każde z poprzednich było niezapominane - cudowną muzyką, jedzeniem i ludźmi. Warte każdej złotówki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam bardzo! JEsteśmy zachwyceni miejscem - przestronna sala weselna, spore możliwości w zaplanowaniu układu stołów, miejsca na tańce. Bardzo nam się podobało, jak obsługa na bieżąco dbała o komfort gości, ciepłe i zimne posiłki na stołach gości, jak i tych szwedzkich. Polecamy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Fajne miejsce na organizację przyjęcia weselnego - przyjemny kontakt z obsługą, dobre ceny. Wesele było takie jakie chcieliśmy. Polecamy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam na przyjęcie rodzinne! Jestem mega zadowolona - przepyszne jedzenie, manager zadbał o każdy szczegół.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo polecamy to miejsce na wesele! Wspaniałe otoczenie, elegancki wystrój i wyjątkowa obsługa
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

W drodze do Radomia wstąpiliśmy na obiad do Dworku Anna, gdzie kilka lat temu mieliśmy wesele. Z przyjemnością odkryliśmy, że miejsce i kuchnia nadal mają ten sam wyjątkowy klimat. Smaki doskonałe – serdecznie polecamy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Informacja o tegorocznym balu andrzejkowym nas ucieszyła – zapisaliśmy się obowiązkowo! To impreza z przepysznym jedzeniem i wspaniałym towarzystwem. Zdecydowanie polecamy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Dworek Anna to miejsce, gdzie organizacja ślubu i wesela to prawdziwa bajka. Klimat? Jak z romantycznego filmu – elegancja, ale na luzie. Ludzie tam ogarniają wszystko z taką klasą, że serio czujesz się jak księżniczka, ale taka, co może mieć insta-story z każdej sekundy. Ślub cywilny? Magia, niezależnie od pogody. A wesele? Petarda! Parkiet pełny, jedzenie rewelka. Jeśli chcesz zero stresu i 100% zabawy, to tylko tam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Firmowa konferencja? Tak, we Dworku Anna. Zadowolony jestem z współpracy - mogłem liczyć na pomoc na miejscu. Moja firma jest zachwycona miejscem - chcą by następne konferencje tu się odbywały. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Cieszę się mocno, że przy organizacji przyjęcia weselnego zdecydowaliśmy się na Dworek Anna. Miejsce fenomenalne - duża, przepiękna sala. Obsługa na wysokim poziomie. Świetny kontakt z managerem. Jedzenie jak z gwiazdek Michelina. POLECAM!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Widać, że zadbane miejsce i bardzo dbają o komfort gości. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Organizowaliśmy w tej restauracji nasze wesele i było super! Miejsce przepiękne, jedzenie pyszne, a obsługa profesjonalna. Goście byli zachwyceni. Polecamy z całego serca!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Rodzinna, uroczysta kolacja? Tylko we Dworku Anna! Zostaliśmy bardzo dobrze obsłużeni - przepysznym jedzeniem, winem. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Cudowne miejsce na organizację wesela! Dworek Anna zapewnił nam nie tylko piękną salę z mnóstwem miejsca dla gości, kapeli i wszystkich weselnych atrakcji, ale także rewelacyjny kontakt z managerem, który pomógł nam sprawnie ustalić wszelkie szczegóły i podpisać umowę. Jedzenie było przepyszne, a obsługa zadbała o ciągłe uzupełnianie stołów. Dodatkowo, parkiet do tańca był idealny – wszyscy bawili się znakomicie!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Byliśmy w weekend na obiedzie. Takie pyszne dania, że wyskoczyliśmy z kapci (a właściwie - sandałów). Polecamy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Byliśmy tu na weselu znajomych parę lat temu. Przy szukaniu miejsca na własne przyjęcie przypomnieliśmy o tym cudownym miejscu. Tak się cieszymy, że udało się trafić w wolny termin. Super kontakt z ludźmi z Dworka - wszystko zostało zaplanowane, dopięte na ostatni guzik i mogliśmy się skupić na najważniejszym w tym dniu - nas samych i gości. Dziękujemy za wszystko.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Zadowoleni jesteśmy mocno z organizacji przyjęcia weselnego. Polecamy mocno Dworek Anna - po pierwsze przy rezerwacji sali weselnej poczuliśmy się zaopiekowani. Od udzielenia potrzebnych informacji, podpisania umowy, ustalenia szczegółów. Dzięki radom ustaliliśmy idealne menu, z uwzględnieniem potrzeb pokarmowych poszczególnych gości (no-gluten, vegan itd). Obsługa była wspaniała. Na plus możliwość rezerwacji - komfortowych - pokoi dla nas oraz naszych gości, którzy tego potrzebowali. Sala weselna była dla nas idealna - pomieściła gości, nasze wszystkie pomysły, pląsy... Cóż więcej dodać?
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 28 czerwca 2024

Mieliśmy tu jakiś czas temu komunię - bardzo miło zaskoczyliśmy się cenami i przebiegiem uroczystości. Było kameralnie - tak jak chcieliśmy. Pyszne posiłki - ukłony w stronę personelu kuchennego! Polecamy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Cudowne miejsce na wesele - lokalizacja, obsługa, udogodnienia, jedzenie... Polecamy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Obiad rodzinny w Dworku Anna był absolutnie wyśmienity! Jedzenie było boskie, obsługa doskonała.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Jestem absolutnie zachwycona naszym weselem w Dworku Anna! Od pierwszego kontaktu, przez planowanie, aż po samą uroczystość, wszystko było perfekcyjne. Personel był niezwykle profesjonalny i pomocny. Atmosfera dworku dodała naszemu wyjątkowemu dniu magii. Gorąco polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo przyjemne miejsce na wesele. Zachwyceni jesteśmy z żoną organizacją. Pyszne jedzenie, nasi goście też byli zadowoleni.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo fajne miejsce na przyjęcie - i duże i małe. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Byliśmy rodzinnie na obiedzie we Dworku niedawno - z pewnością wrócimy! Pyszny obiad, super obsługa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Ah, co za wesele było! Jesteśmy zachwyceni organizacją wesela we Dworku Anna - mistrzostwo świata! Wszystkie szczegóły już dawno były dopięte. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Zorganizowałam dla firmy bankiet. Bardzo jesteśmy zadowoleni z współpracy - responsywni ludzie, super miejsce na imprezę. Wszystko było profesjonalne. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo dobre miejsce na nocleg. Dobrze się spało, pokój czysty. Cicha okolica. Smakowite posiłki. Czego chcieć więcej? Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo polecam to miejsce - przepyszne posiłki, super obsługa. Miałem okazję być na weselach znajomych organizowanym tutaj, jak i sam zorganizować przyjęcie rocznicowe dla moich rodziców. Jako gość, i jak organizator nie mam nic do zarzucenia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

To była dobra decyzja zorganizować wesele we Dworku Anna. Dogodne miejsce - na trasie do Radomia, sporo miejsc parkingowych, co było ważne, gdyż mieliśmy gości z różnych miast. Dla chętnych mogliśmy na miejscu zorganizować nocleg co też sporym plusem. Bardzo dobre jedzenie. Fantastyczna obsługa, która podołała niejednym wyzwaniom na naszym weselu. Świetny kontakt z managerem. A przede wszystkim co najlepsze - sala weselna, w której się udało tak zrobić tak jak sobie wymarzyliśmy. ❤️ Dziękujemy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Prześliczne miejsce z pysznymi posiłkami. Obsługa miła bardzo. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Wesele we Dworku Anna? 3xTAK!!! Udało nam się wspólnie z obsługą dworku oraz managerem stworzyć idealne miejsce - lampki, dekoracje kwiatowe i inne, spora przestrzeń do pląsów, przyciągające uwagę atrakcje takie tak fotobudka, stół z księgą gości i instaxem, coś dla podniebienia - stół słodkich i słonych przekąsek... Fantastyczny ogród, jakby ktoś miał ochotę na chwilę odetchnąć w świeżym powietrzu. Lokalizacja idealna, nasi goście mieli gdzie zaparkować, a tym którzy tego potrzebowali - przenocować. Bardzo polecam! ❤️
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Jestem zachwycona zorganizowanym przyjęciem chrzcielnym we Dworku Anna! Kontakt z managerem był świetny - fajnie, że ustaliliśmy wszystkie szczegóły na czas. Jedzenie przepyszne - oprócz dań głównych mieliśmy też sałatki, różne przekąski na stole, słodkości. Wspaniale spędziliśmy te kilka godzin z najbliższymi. ❤️Dziękuję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Przyjęcie urodzinowe niespodzianka? TAK, to jak najbardziej możliwe! Rezerwacja zrobiona, mieliśmy do dyspozycji część sali, pyszne jedzenie. Miła obsługa, udało nam zaskoczyć kolegę. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Urządziłam małe przyjęcie urodzinowe dla rodziny i przyjaciół. Bardzo się cieszę ze swojej decyzji, by urządzić je we Dworku Anna. Bardzo dobrze mi się rozmawiało z managerem, ustalone były wszystkie rzeczy na tip top. Dobrze przyrządzone jedzenie. Ładnie urządzone miejsce na przyjęcie. Dobra obsługa. Nie mam zastrzeżeń.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Warto było tu przyjechać. Polecamy nocleg, posiłki na miejscu. Na plus bliskość do Radomia, spoko lokalizacja by jechać do Kazimierza Dolnego, Warszawy, Lublina.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam bardzo urządzić we Dworku Anna przyjęcie chrzcielne. Nasi goście poczuli się zaopiekowani - dobre jedzenie, miła obsługa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Fantastyczne miejsce! ❤ Na wesele, chrzest czy oficjalną, rodzinną kolację - bierzemy pod uwagę zawsze dworek Anna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo fajne miejsce, polecam. ❤️
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Zorganizowaliśmy tu wesele. Spełnili wszystkie nasze prośby, oczekiwania. Klimat taki, że wytańcowaliśmy całą noc! A jedzeniem zachwycali się nasi goście. :) Polecam bardzo, dobrze się współpracowało przy ustalaniu szczegółów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

miejsce z bardzo smacznym jedzeniem i dobrą obsługą, lubię tu przyjeżdżać z rodziną na obiad
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Hotel Dworek Anna to absolutnie magiczne miejsce, które zachwyciło mnie od pierwszego momentu. Piękna architektura, przytulne i gustownie urządzone pokoje oraz spokojna okolica sprawiły, że mój pobyt był niezapomniany. Obsługa była niezwykle profesjonalna i życzliwa, zawsze gotowa pomóc. Zdecydowanie wrócę tam przy najbliższej okazji i polecam to miejsce każdemu, kto pragnie wspaniałego wypoczynku w serdecznej atmosferze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Restauracja Dworek Anna to prawdziwa gratka dla smakoszy! Ich jedzenie jest wyborne, a obsługa niezwykle przyjazna i profesjonalna. Atmosfera w restauracji jest przytulna, a wnętrze urządzone ze smakiem. Niezależnie od okazji, Dworek Anna zawsze spełnia oczekiwania. Gorąco polecam tę restaurację każdemu, kto poszukuje niezapomnianych doznań kulinarnej przyjemności.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

fajne miejsce, dobre jedzenie i mili ludzie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Miło, smacznie, czysto i przytulnie. Tak w skrócie można opisać Dworek Anna. Byłam tam na obiedzie z rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Dworek Anna odwiedziłam przy okazji przyjęcia weselnego mojej koleżanki. Bardzo fajne miejsce. Dużo miejsca, dobry dojazd, jedzenie pycha. Polecam zajrzeć :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Cicho, miło, smacznie. Bardzo polubiłam to miejsce, mam nadzieję niedługo tu wrócić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Smacznie i bardzo ładnie, mili ludzie, dobry dojazd.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Fajne miejsce, dobre jedzenie, obsługa bardzo miła. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Byłem, jadłem pyszny obiad i szczerze polecam zajrzeć :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Pysznie i pięknie, świetna obsługa, rozsądne ceny!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Wysokie oceny Dwoku Anna wcale mnie nie dziwią bo to świetne miejsce z dobrym jedzeniem i bardzo sprawną obsługą. Zawsze jak do nich wracam to jestem mega zadowolony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jadłam u nich obiad z rodzicami. Bardzo smacznie. Duży wybór ciekawych dań w menu. Polecam! :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Smaczne jedzenie i ładne wnętrze. Pokoje hotelowe dobrze wyposażone, nowoczesne i cichutkie. Chętnie tam wrócę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo polecam. Byłam tam na weselu i świetnie się bawiłam. Super impreza. Dobre jedzenie, obsługa na medal, ładne miejsce.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Świetne miejsce na przyjęcie, można też wpaść z rodziną na obiad. Bardzo smaczne jedzenie i sympatyczni ludzie ;)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam. Dobre jedzenie i obsługa na wysokim poziomie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jadłem tam z rodziną bardzo dobry obiad. Obsługa uprzejma. Wszystko zadbane i czyste.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Dworek Anna - sala weselna i konferencyjna Radom? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi